Chrbtice, bedrových a Podpora Späť Úľavu BeltWaist Vzduchu Trakciu nohavice s Pásom Backach Bolesti, Uvoľnenie Masér Unisex Fyzioterapeut Dekompresný

€31.06


Funkcia:

1.BEDROVÁ PODPORA : Poskytovanie klinické stupeň trakcie a dekompresie terapia, ktorá pomáha zdvihnite hornú časť tela a vykladanie váhu off dolnej časti chrbta a umožňuje svaly relaxovať. Pomáha zmierniť tlak v zovretí nervy.

2.SPÄŤ ÚĽAVU od BOLESTI : Cez trakciu, znížiť zaťaženie okolo väzu, priniesť dobrý odpočinok pre poškodené bedrových väzivového prstenca. Úsek & zmierniť napäté dolné chrbtové svaly a zmierniť bolesti, napríklad degeneratívne disky, hyperglykémia z bedrovom stavci, dlhý čas jazdy alebo sedí, skolióza a anesthesiologists a viac.

3.UŽITE si KEDYKOĽVEK a KDEKOĽVEK : Môže byť použitý počas činnosti, alebo pri oddych a relaxáciu, ako je chôdza, sede, ľahu, záhradníctvo, golf, práca, jazdy, atď.

Package Vrátane:

1 x Trakciu Pásu

1 x Ručné Čerpadlo Vzduch

Štítky: bedrovej, corrector postur, bolesti svalov, bolesť, bedrová podpora, krk úľavu, vzduch trakcie, arthriti, vzduch bedrových trakcie, bolesti bedrových.


( 1 Hodnotenie )

Počet