40 mm Kolo Profesionálnej Personalizované Známky Vlastné Osobné Meno Pečiatka Skvelú Prácu, Podporu Učiteľ Pečiatky Samostatne Pre písanie rukou

€23.62


* Ak máte akýkoĺvek problém s vašou objednávkou , prosím, kontaktujte nás prvý .Budeme sa snažiť vyriešiť to. Otvorený spor nebude užitočné pre triedenie problém . * Ak váš pacel nie\ \ 't prišli do prepravnej čas , prosím kontaktujte nás a my sa rozšíriť ochranu čas pre vás. Budeme kontaktovať aj Čína príspevok na kontrolu, ak ho\'s registrované air mail. Pre neregistrovaných(obyčajných malých paketov) , môžeme len nájsť informácie, ako čas položky ľavej Číne . Všimnite si, že budete musieť načítať pacel sami v niektorých Krajinách . * Naša pracovná doba je od pondelka do soboty 9:00-18:00 . V mimo hodín, budeme aj naďalej snažiť poskytovať služby. Ak nie sme online, prosím nechajte nám správu. * Ako sa dodacie lehoty, obvykle to bude do 3-5 pracovných dní, ale keď na to príde cez víkend, potom to bude trvať 1 alebo 2 a viac dní. 1.slová písma výber ( Nechať správu na objednávku povedať písma )

2. farby a výber ( Nechať správu, aby sa povedať, farba )

3. Vyberte veľkosť, ktorú chcete a poradie( pozri voľby )

Prispôsobený samofarbiaca pečiatka príklad zobrazenia:

'

Štítky: inkpad, darček učiteľ, osoby pečiatka, az gumových pečiatok, pozadie pruhy pečiatka, gumová pečiatka, 2020 pečiatka, Pečiatka, veľký učiteľ pečiatka, vlastná pečiatka.


( 4 Hodnotenie )

Počet