Ručné Fitness Loptu Manuálna Masáž Valca Loptu Stres, Svalové Bolesti, Masér Používa s Éterických Olejov, alebo Emulzie Relax

€5.62


Zníženie únavu svalov a odstránenie bolesti kdekoľvek a kedykoľvek s našimi ručný masážny valček loptu! VLASTNOSTI: Jednoduché použitie---Tento handheld masér je navrhnutý s ergonomickým držiak, ktorý je ľahké uchopenie a masér hladko kĺže cez kožu. Zmierniť bolesť svalov---Použitie s alebo bez éterické oleje na masáž vášho tela. Môže tiež poskytnúť podnetné a hlbokých tkanív masáž, ktorá môže pomôcť znížiť celulitídu. Zmierniť stres---je To jednoduché dať alebo prijať veľký relaxačná masáž, napájané pomocou tlaku ruky. Zlepšenie krvného circulatio---Masáž je výborný spôsob, ako zlepšiť krvný obeh. Dobrú cirkuláciu, prináša poškodené a napäté svaly kyslíkom-bohatý krv potrebujú uzdraviť. Vysoká kvalita a durabl---masážne loptu je kompaktný a vyrobené z trvanlivých materiálov. Pre profesionálne a použitie doma Používajú športovci, chiropractors, fyzioterapeutov, masáž terapeuti, a normálnych ľudí. Navrhnutý na dosiahnutie hlavy, ramien, krku, hornej chrbát, ramená, hruď, nohy a chodidlá je skvelý darček Každý potrebuje spôsob, ako pomôcť ich telo oddýchnuť. Začnite tým, že gifting priateľov, rodiny, milenci, alebo si manuálna masáž valca loptu dnes!

Štítky: rýchla úľava od bolesti sprej, penový valček, arašidové loptu masáž, sklo ruke lopta, arašidové valček, pena masáž rúk loptu, športové masáže navi tela, relex, golf loptu masér, kožušiny jóga lopta.


( 1 Hodnotenie )

Počet