14/30pcs DIY Hliny, Keramiky, Keramické Sochárstvo Ručné Náradie Dreva Sochárstvo Tool Kit S Tašky Dreva, Hliny, Umelecké Remeslá Modelovanie Carve

€9.15


Špecifikácia:

Úplne nové

30PCS Hliny Sochárstvo Nástroje Nastaviť:

Socha Nástroje:

Toolhead: odolného kovu, dreva, gumy

Rukoväť: odolný kov, drevo, plast

Veľkosť: 13-21 cm

Nástroj Pás Materiál: PU koža polyester

Nástroj Pás Veľkosť: Cca. 60X20cm

Ideálny pre carving, modelovanie, tvarovanie, modelovanie, strihanie, škrabanie, čistenie, vyhladzovanie, čistenie a tak na v hliny remesiel výrobného procesu.

Ľahké a pohodlné konštrukcie, aby váš dizajn oveľa jednoduchšie.

Vysoko kvalitný dizajn pre dlhodobé použitie, ľahké čistenie a skladovanie.

Hlina Sochárstvo Nástroje - pre Začiatočníkov, Študentov, Učiteľov

14PCS Dreva, Hliny na Modelovanie Nástroje:

Hladká, ľahká a pohodlné držanie - trvanlivé drevo a konštrukcia z nerezovej ocele, vysokej kvality, Bez otrepov, najlepšie Sochárstvo Hliny, Keramiky Rezbárske Nástroje.

Sada 14 nástroje s 11 drevených hlavne nástroje a 3 kovové nástroje. Tieto funkcie všetkých základných hlavy prílohy potrebné na keramiku a hliny, modelovanie a dizajn, ktorý je ideálny pre študentov a keramiky milenci.

Obojstranný Dizajn: Počasie môžete ich použiť na carving tekvicu alebo modelovanie s hlinou, tento nástroj obsahuje všetko, čo potrebujete. Hoci existuje 14 jednotlivé kusy, nástroj počítať, je vlastne 28.

Plátno na Zips Veci - Zachovať všetky vaše nástroje v bezpečí a v jednom mieste bonus čierny nylon zazipovaný skladovanie prípad, ktorý chránené nástroje z lámanie, aby im dobre organizovaná, ľahké nájsť, no chýba stalo. Toto vyzerá krásne a profesionálne, takže je ideálny pre školy starter.

Package Zahrnuté:

14/30Pcs * Modelovanie Nástroje

1 * Plátno Na Zips Prípade

Poznámka:

Dávajte pozor, ostrý nôž. Deti musia byť použité pod dohľadom.

Prosím, aby menšie odchýlky v dôsledku ručné meranie.

V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.

Štítky: hlina polym, hlina nástroj, odborné modelovanie hliny, jednoduchá keramika koliesko, diy electron auta, remeslo, harri potter, fimo ílu polyméru fréza, veko keramiky, hlina tvar frézy.


( 3 Hodnotenie )

Počet