360 WIFI IP Kamera 2MPX Panoramatické Zobrazenie Vzdialenej VR Video pre Andriod alebo iOS CCTV Kamery Doprava Zadarmo

€29.76


IP Kamera, WI-FI s 360 Fotoaparát Široký Dual Rybie Oko Objektívu 2MP VR Video pre Andriod alebo iOS mobile Home Security CCTV Kamery

Modul FUNKCIA

Nie len širokouhlý, Ale Nič nie je mimo strieľať

V Pano C3 obsahuje pár rýb-očné šošovky, z ktorých každý sa môže týkať 220°zorné pole samostatne. S prísny šitie algoritmus, môže generovať 2MP 360 oblasti panoramatický obraz horizontálne 360°× vertikálne 360°v reálnom čase. Čím to môže nahradiť tradičné fotoaparáty, aby všetko z vášho domova v ovládacom.

1 okamihu obrázok, 5 druhov prehliadania

O jedinečné panoramatické snímky (fotografie/video), mobilné konci má navrhnuté 5 špeciálne režimy prehliadania, vrátane nebeskej sfére režim, malá planéta režim, gyroskop režim, širokouhlý režim a režim VR. Každý z týchto prehliadania režimy všetky ukazuje panoramatickým výhľadom na domov z rôznych uhlov pohľadu, z ktorých každý má svoje vlastné zameranie ale plný zábavy, zmena zabezpečenia z pôvodného nudné vychladnúť.

Rozlíšenie 1080P,panorama môže byť tak jasné tiež

Rozlíšenie 1080P panorámu zabezpečuje obrazu rozlíšenie na základe absolútne šírky. V PANO C3 používa 1/2.7 " veľký formát CMOS snímač pre vyššie reprodukciu farieb a ďalšie podrobnosti.

Extrémne pohľadu je bez mŕtveho uhla

Keď tradičné domáce bezpečnostné kamery stále sa snaží znížiť blind spot monitoring prostredníctvom viacnásobnej kontrole, rotujúce pan/tilt, širokouhlý objektív, atď., a sleduje väčšie a širšie perspektívy, PANO C3 úplne rieši fatálny problém mŕtvy uhol doma. Môžete snímať panoramatické zobrazenie vášho domova, aj keď hľadáte historické videá, nestratíte žiadne informácie.

HD Nočné videnie

S Panoramatickým noc verzia patent, postavený v 940 nm infračervené svetlo, doplniť svetla by na, ako to v nízkej osvetlenie automaticky. Strelnice je až 5 metrov, na noc povolenie na vás a vašu rodinu v noci.

Vzdialený prístup k mobilné telefóny, pocit, rodiny, lásky, kedykoľvek a kdekoľvek

Prostredníctvom zariadení, ako sú mobilné telefóny a tablety, môžete ľahko získať v reálnom čase panoramatické obrázky alebo prehrávať panoramatické história obrázky stiahnutím aplikácie. Stačí presunúť prst, a vykonávať jednoduché operácie, ako napríklad zväčšenie a zmenšenie, otáčanie, atď., môžete vedieť aktuálnu situáciu doma.

Špecifikácia

Základ

Model EPN-C23 2MP

Verzia 720° panoramatickej kamery ( horizontálne 360°×vertikálne 360°)

Hlavný čip HI3516EV100 H265+

Snímač SC2235

Systém Zabudovaný operačný systém LINUX

Rozlíšenie 1920x1080(1080P)

Veľkosť 53.5x53.5x89.5 mm

Hardvér

Napájanie rozhranie Micro usb rozhranie DC5V

IRCUT Vstavaný duálny filter prepínač

SD karty TF karta rozhranie;maximálna podpora 128GB_SD karty (v spodnej časti)

Reset Dlhé stlačte tlačidlo na 3 sekundy na reset

Audio Vstavaný mikrofón a reproduktor, podpora obojsmerného audia.

Objektív 4MP fish-eye objektív

Svetlo 8 ks infračervené LED

Kódovanie

Video coding, H. 265

Kódovanie oprava Softvéru šablóny korekcia (panoramatický režim/local mode/planet režim)

Audio coding G711a/G711u/PCM kódovanie

Iné

WIFI štandardu 802.11 bgn

Podpora platformy Android、iOS

Power interface) 5V/1A(MicroUSB mount)

Spotrebu Energie Na 1,5 W

Pracovná Teplota -10℃~50℃

Www.goclever.com

1, Prosím, nedotýkajte objektívu, keď používate, odtlačkov prstov bude mať dopad na kvalitu obrazu,môžete použiť mäkkú handričku na utieranie.

2, Prosím, vyhnúť kvapkadlová V1.

3, použite Prosím pravidelné napájania a Micro USB, ziskové výkon môže byť účinne použitý.

4, V1 bez batérie a pamäťovej karty, za normálnych okolností,128G môže záznam o 7 dní video dát.

5, Sme pomocou Micro USB 2.0 rozhranie.

6, V1 môže splash, vody, prachu odolnosť a dosiahnuť IP52 úrovni. Avšak, táto funkcia nie je trvalý, zníži sa zo dňa na deň. Prosím, chrániť V1 z vody, ak chcete kontaktu s vodou, prosím, použite účinný ochranný film na ochranu fotoaparátu.

7, V1 je objektív povrchu pomocou zvýšenú tvrdosť vody, anti fog, anti scratch proces, tvrdosť 8, maximalizovať použitie vonkajšie scény.

8, V1, prevádzková teplota -10 až 50 stupňov.

9, V1 je ultra high definition panoramatická kamera, odporúčame vám, používa šírku pásma siete, viac a rýchlejšie ako 10M/bps, s cieľom získať najlepšie panoramatické skúsenosti;

10, V1, nie podpora WIFI-5G v súčasnosti;

11, Podľa použitia Android mobilný telefón, odporúčame vám, že systém potrebuje Android 5.0 a vyššie.Pre iphone,odporúčame vám systém potrebuje iOS8.0 a vyššie,vyššie edition, než iphone5s;

12, aplikácia je v súčasnosti k dispozícii len v Čínštine a angličtine. Iné jazyky môžu byť prispôsobené.

13, Prosím ťa, odpusť mi, že ak sa akákoľvek zmena produktov nebude určiť dodatočne. NAŠE VÝROBNÉ ①LEYBOLD Povlak Machine②Optorun Povlak Machine③Mechancial Montáž ④ Optické Assembly⑤MTF Measurer⑥Metrology O Fulekan Fulekan je jedným z popredných výrobcov v optickom priemysle. Ponúkame široký sortiment objektívov vrátane CCTV objektív, akcia fotoaparát, objektív, hviezdne svetlo objektív, zozadu objektív, disk, záznamník objektív, video dvere telefónne objektív, cestnej monitorovanie objektívu a tak ďalej. Okrem toho, motorizované a hviezdne svetlo moduly sú tiež srdečne privítal našich klientov. Až teraz Fulekan je spokojnosti je viac ako 99%. Dúfame, že sa nadviazať dlhodobú spoluprácu s našimi zákazníkmi pre konkurencieschopné ceny a vysokú kvalitu služieb. O Poradí Pls neváhajte nás kontaktovať na nižšie uvedených podmienok. - Zvýhodnené ceny pre veľké nákupu

Štítky: 360 fotoaparát stupeň, ds fotoaparát, vive, photopast, 1200tvl, fotoaparát yoosee, kamera ip wifi, fotoaparát vr, nvr, rám panoramatické.


( 2 Hodnotenie )

Počet