Smileven Satin Morská Víla Svadobné Šaty Dlhé Fuff Rukáv Sexy Čipka Pláži Nevesta Šaty Ramena Boho Svadobné Šaty

€67.30


Smileven Svadobné Šaty

Zákazník by si mali prečítať najprv:

1.Veľkosť a farba je dôležité, aby šaty,takže keď ste si vybrali farbu a veľkosť , prosím, aby chioce ako naše farby graf a veľkosti grafu,pretože veľkosť možno topánok rôznych s vašej krajine . 2.ak potrebujete zákazku šaty prosím makesure sami podľa našich opatrenie inštrukcie a zašlite nám nasledujúce merania v správe(1 palec=2.54 cm) Poprsie Pás Boky rameno na Ramene Duté podlahy (bez topánok) Výška ( od vrcholu hlavy až k podlahe) Podpätky výška( len vaše topánky výška podpätku) Ak šaty majú rukávy ,prosím poslať aj mne nižšie dôležité merania dĺžka Ramena Armhole Podpazuší 3.Ak ste osoba, v Brazílii alebo Čile,prosím, láskavo zvážiť ,či sa vo vašej krajine je veľmi ťažké jasný ciel, a tak sme väčšinou poslať šaty od Rakuskevina.sk štandardná doprava (20-35 dní).a táto doprava metood je najviac ľahko prejednania. 4.Brazília priateľov a Čile priatelia venovať pozornosť: nechajte nám svoj CPF (Čile ramenný nechať SPUSTIŤ) v správe, keď ste si vybrali rýchly spôsob dopravy, ako je DHL/UPS, vaše zvyky potrebujete ,vďaka za spoluprácu. 5.Ak potrebujete tieto šaty naliehavo,prosím, nenechajte si vybral Rakuskevina.sk štandardná doprava,lodná doprava, meths je pomaly,môžete cintact mnou a povedz mi, váš svadobný deň ,ponúkame vám povie, yo, ak môžete zvoliť iné rýchle spôsoby dopravy.

Popis Produktu

Farba grafu

Ako merať

Tabuľka veľkostí

Poznámky

1.Tovar vám bude zaslané na vašu adresu,prosím, uistite sa, že adresa je správny a prosím, dajte mi vedieť vaše kontaktné name (celé meno) a vaše telefónne číslo. 2.Šaty nie incloud žiadne príslušenstvo, ako sú :svadobné závoje ,rukavice alebo spodnička. 3.Ak sa zaujímate o politiku vrátenia tovaru pred uvedenie objednávku,prosím, prečítajte si náš návrat politiky opatrne v dolnej časti stránky. 4.na taxs sú účtované podľa vášho krajine,tak budeme robiť, nie autá z nich,ale ak máte návrh,sme čo bude v našich silách, aby nižšej takýchto prípadoch,ďakujeme vám za vašu co-operácie a v stoji . Užite si svoj nákup.

Doprava metoods

Návrat Politiky

Uvedomujeme si, thai je ťažké kúpiť svadobné šaty cez Internet,a sme naozaj chcete byť šťastný so svojím nákupom,Tak prosím, prečítajte si návrat politiky nižšie starostlivo Sme odmietnuť vrátiť tovar bez problémy s kvalitou. 1.Musíte cintact nám do 72 hodín od prijatia vašej šaty,a prosím štátu problémy receieved tovaru a dôvod pre návrat. 2.Položka musí byť vrátený v jej pôvodnom adresu bez známok opotrebovanie,poškodenie alebo pachov. 3.Návrat poštovné bude kupujúceho responsiability ,je kupujúci vlastnú zodpovednosť zaplatiť poštovné náklady, vrátenie späť a exchange. 4.Len problémy kvality alebo veľkosti chybu akceptujeme vracia

Štítky: zelená satin dlhé šaty, boho svadobný deň, šaty st, šaty princezná svadobné šaty, siréna rez svadobné šaty, perlové plesové šaty, svadobné šaty, model výšivky šaty, svadby šaty morskej panny, svadobné obliekanie boho, rez šaty.


( 2 Hodnotenie )

Počet