76 mm 3" Auto Uhlíkových Vlákien Indukčné Vzduchu Filter Auta Ram Políčko Filter Studeného Vzduchu Vlnovcové Časti Systému s Príjmom Hadice

€27.11


76 mm 3" Univerzálna Carbon Fiber Indukčné Ram Políčko Filter Studeného Vzduchu Systém W/ Príjem Hadice

Popis:

Zmeniť high-flow air filter môže znížiť odpor z nasávania vzduchu do motora, zatiaľ čo zvýšenie vzduchu prítok a max objem efektívnosti na jednotku času, keď je motor v chode, tento Studený Vzduch Príjem Systém je navrhnutý tak, aby navonok čerstvý chladný vzduch do vzduchu box, ktorý zaisťuje výrazné zvýšenie motory výkon v oboch výkon a krútiaci moment. Prísť a vyskúšať!

Funkcie: carbon fiber shell má nízku tepelnú vodivosť, dobrý na zníženie hluku majetku a tepelné izolácie z motora tepla na nasatý vzduch. Prijatie air box dizajn, priameho studeného vzduchu smerom dovnútra, udržať teplo na minimum a maximalizovať prúdenie vzduchu. Účinne zvýšiť výkon, krútiaci moment a zlepšiť plynu najazdených kilometrov, aby naftového spaľovacieho kompletný a zníženie spotreby ropy. S umývateľný a flexibilné filter hadice, vyhovovali všetky tvarované motora bay. Prichádza s upevnenie na stenu a obruče, jednoduchá inštalácia a vhodné pre väčšinu automobilov.

Špecifikácie:

Stav: 100% otruby nové

Materiál: Carbon Fiber, Hliník, Nerez, Plast

Farba: Carbon Fiber Čierna

Vstup / Výstup: 76 mm / 3v

Flexibilné Hadice, Dĺžka: 1 m / (pri rozšírenej)

Carbon Fiber vzduchový Filter Box Dĺžka: 240mm

Množstvo: 1 sada

Hmotnosť Balenia: Cca.1292g

Obutie: Universal

Zoznam Balíkov:

1 * Vzduchový Filter Box

2 * Gumové Vzduchový Filter Adaptéry

2 * Nerezová Oceľ Obruče

1 * Hliníkový Veľké Hoop

1 * Hliníkový Držiak

1 * PVC Príjem Rúry

Štítky: mercedes w251, vzduch purifi, rcm sx, kábel pre macbook air 13, 76 mm, asus rx570, cng na prestavbu, auto príjem, delux m625, sprcha turban.


( 2 Hodnotenie )

Počet