PEGASI USA Pevnou Čepeľou Noža Ostré Odolné Vonkajšie Camping Lov Prežitie Taktické Rovné Nože výchovy k DEMOKRATICKÉMU občianstvu Nástroj Účtovná Bunda

€23.36


Nákupné pokyny Milí kupujúci priatelia, prosím, prečítajte si naše vyhlásenie starostlivo pred zakúpením. 1. Tam bude nepatrné farebné rozdiely spôsobené rôznymi dávkami produkty, ale budeme kontrolovať odchýlka vo výške 5%. Kamera nasníma obrázky a intenzita svetla bude mať aj farbu rozdiel, prosím prevziať produkt v druhu ako štandard. 2. Vzhľadom na vlastnosti výrobku, stretneme sa na trhu dopyt. Navrhneme a pridať logo alebo nie pridať produkt logo na produkte. Skontrolujte, aký produkt získal. Ak si mysli náš návrh, prosím, nekupujte. 3. Obráťte sa na zákaznícky servis zamestnancov, ak máte nejaké otázky pred kúpou. Celková dĺžka: 236 mm Čepeľ dĺžka: 98 mm Rukoväť dĺžka: 119 mm hrúbka Čepeľ: 4 mm Kotúč šírka: 21 mm Čepeľ materiál: D2 Ocele, Rukoväť, materiál: Nylon + sklenené vlákna, povrch Kotúča: stone wash Tvrdosť: 58HRC Čistá hmotnosť: 96g baliareň: K plášť platné ľudí: nie je odporúčané pre maloletých na nákup a používanie, tam musí byť dospelý dozor pri používaní, prosím, dať správny kanál po zakúpení alebo zbierku, a tak Ako uhol fotoaparátu a nastavenie svetla, tam bude rozdiely na obrázku, ak potrebujete zistiť, produktov, prosím, kontaktujte nás. Inak, majú prednosť v druhu Poznámka

1 . Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

2 . Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, aké dodatočné náklady byť pred ponúkanie/nákup.

Doprava

1. Podmienky Prepravy:

Pred objednaním prosím, kontaktujte nás pre potvrdenie vášho prednostné zásielky metóda. Položky sú dodávané len po zaplatení je potvrdené.

2. Lodné Spoločnosti:

Podporujeme zásielky "Čína Registrované Air Mail" "Hongkong Air Mail" "EMS""UPS" "DHL" a tak ďalej.

Ak potrebujete pomoc pri výbere rýchle a spoľahlivé prepravné spoločnosti, prosím kontaktujte nás priamo a my sa budeme snažiť pomôcť.

Spätná väzba

Spokojnosť zákazníkov je pre nás veľmi dôležité.Ak ste spokojní s položkami môžete objednať, prosím zanechať spätnú väzbu. Ak nie ste spokojný

pomocou položky, ktoré ste si objednali, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. Môžeme pracovať spoločne, aby sa spor vyriešiť.

Zásady vrátenia peňazí

Výmeny, iba ak je položka, ktorú kúpite od nás, ktoré sú úplne odlišné od nás, môžete požiadať o zmenu za to.

Štítky: izolovaná rukoväť nožov, knive, tiger usa nôž, pegasi nôž malý, rovný nôž pevnou čepeľou, asus edc nôž, kovové taktické nože, nôž d2 ocele taktický nôž, d2 nástrojovej ocele nôž, taktické pevný nôž d2.


( 0 Hodnotenie )

Počet