Horúce Taktické Aks 74U Picatinny Rail Handguard Multi-funkčný Hliníkový Rezanie B-11 Lov Paintball Airsoft Army Doplnky

€26.10


Horúce Taktické Aks 74U Picatinny Rail Handguard Multi-funkčný Hliníkový Rezanie B11 Lov Paintball Airsoft Army Doplnky

Materiál: hliník

Hmotnosť: 160 gramov

Farba: Čierna

CNC obrábanie eloxovanie

Ručne vyrábané výhradne z ľahké, odolné hliníkové, presne rovnaký ako pôvodný ruský originál. S najnovšími trendmi a spotrebiteľov, spotrebitelia, Koľajnice môžete pridať funkcie a zlepšiť vzhľad ruskej AK klasické budovy.

22 mm RIS železničnej umožňuje pre pridanie rôzne ďalšie príslušenstvo.

Najviac Ak repliky sú kompatibilné s VFC systémov (napr. VFC, Boyi, Cyma) a E&L a LCT. Avšak, nemôžeme zaručiť plnú kompatibilitu. Pridaním niektoré prvky môžu vyžadovať menšie úpravy a použitie nástroja.

Vzhľadom na rôzne manuálne skúšobné metódy, tam sú (±0,05 mm)rozdiely

1. Globálne doprava. (s výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2. Proces objednávky v čase po overení.

3. My len loď na potvrdenej objednávky adresu. Vaša objednávka adresa sa musia zhodovať dodaciu adresu a poskytnúť plnú príjemca meno a kontaktné telefónne číslo

4. Úradné hodiny sú poskytované prevádzkovateľom, s výnimkou víkendov a sviatkov. Dodacia lehota sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.

5. Ak ste nedostali vašu zásielku do 60 dní po úhrade, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a odpovedať čo najskôr odpovedať.

6. V dôsledku rôznych stav zásob a čas, sme sa vybrať na odoslanie položiek z nášho prvého skladu pre rýchle dodanie.

1. Všetky naše výrobky musia byť skontrolované po jednom, aby sa zabezpečila kvalita

2. 100% Zbrusu Nový a vysoko kvalitné

3. Otázky kvality:

1) Ak máte akékoľvek problémy s kvalitou, prosím, poskytnite nám podrobnejšie informácie v priebehu 7 dní.

2) kupujúci skontrolovať balík po obdržaní tovaru. V prípade, ak obal je poškodený počas prepravy, prosím, odmietne podpísať a obráťte sa na nás v čase.

4. Chromatické aberration problém: Kvôli farieb odrazom displej, osvetlenie, pozadie, atď.

5. Veľkosť otázky: Vzhľadom na rozdiely v metódach merania. Veľkosť údaje na stránke podrobnosti sú len pre referenčné účely.

6. Ak tento problém je spôsobený tým, že si kupujúci by mal byť zodpovedný za poplatok spojené s vrátením výrobku.

Potvrdíme problém a potom vám poskytnúť uspokojivé riešenie.

1. Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím zanechať váš pozitívnej spätnej väzby a vyhodnotenie vašej objednávky na 5 hviezd a 5 hviezd.

2. Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, kontaktujte nás pred odchodom neutrálne (3 hviezdičky) alebo negatívne (1-2 hviezdy) spätná väzba. Zaručujeme, že budeme riešiť akýkoľvek problém pre vás 100%.

3. Pošlite nám e-mail pred odchodom negatívnej spätnej väzby, alebo otvoriť akýkoľvek spor, ktorý na webových stránkach.

Komunikácia je najlepší spôsob, ako vyriešiť problém.

Štítky: airsoft, airgun pcp, ar15 m4, g m4 airsoft, maska paintbal, ochrana picatinny, m4, airsoft zbraň, pištoľ hračka, ak47 zásob.


( 5 Hodnotenie )

Počet