Nový Príchod Akrylové Nechty Umenie Kefa Poly Builder Gel Kefa Červené Drevo Rukoväť Pero Profesionálna Manikúra Kefa Kolinsky Sobolia Pero

€4.85


Popis: 100% zbrusu nový a vysoko kvalitné Rukoväť materiál: Červené Drevo Hlavu materiál:Kolinsky sobolia Dĺžka: Ako na obrázku Funkcie: Umožní vytvoriť si vaše vlastné návrhy na necht a skvelé pre jemné nechty umelecké dielo. Ideálne ako pre profesionálne použitie alebo osobné použitie a je vhodná pre stredne pokročilých a vyšší stupeň. Tento štetec s okrúhlym s plochou hlavou,a hlava bola oblúkovitými, ktoré je stať sa najviac ideálny štetec na gél builder. Kefy vyrobené z Kolinsky vlasy sú široko známe, že najlepšie k dispozícii, ponúka veľkolepé umelé nechty-utváranie výsledky. Tento štetec je bicykel,ktorý bol oblúkovitými na základni kefa, ktorý je plochejšie brucho pri zachovaní zúžené miesto pre presnosť a kontrolu.

Balík obsahuje:

1PC 12# Kolinsky Akrylových Nechtov kefkou 1PC 14# Kolinsky Akrylových Nechtov kefkou

1PC 16# Kolinsky Akrylových Nechtov kefkou

1PC 18# Kolinsky Akrylových Nechtov kefkou

1PC 6# Kolinsky Akrylových Nechtov kefkou

1PC 8# Kolinsky Akrylových Nechtov kefkou

1PC 10# Kolinsky Akrylových Nechtov kefkou

Poznámka: Prosím, umývanie kefy opatrne po používať, udržiavať ju v čistote a mäkké na opätovné použitie!

Štítky: čierne nechty umenie kefa, vso nechty, polygel nastaviť, štetec na gél uv, dh nechty, červená sobolia 6, nano turmalín keramická kefa, 3d kefa, moldes manikúra, polygel.


( 1 Hodnotenie )

Počet