Flex2-14 obrazovky prenosného počítača. LP140WH8 TPD1.LGD LP140WF3-SPL1 .AUO B140XTN02.M140NWR4-R1.LP140WHU-TPBJ.NT140WHM-N41.

€72.94


Projekt špecifikácie FRU/PN #: LP140WH8 TPD1.LGD LP140WF3-SPL1 .AUO B140XTN02.M140NWR4-R1.LP140WHU-TPBJ.NT140WHM-N41. 根据您提供的FRU交货以避免错误 Platné položky:Flex2-14 zoznam Balíkov: skontrolujte Prosím nad starostlivo pred nákupom, aby sa zabránilo zbytočné problémy spôsobené nesprávnym tovaru Po-Predajný servis Našich výrobkov sú profesionálne testovanie funkcie, prísne vzhľad auditu, aby sa zabezpečilo pôvodného produktu. Vzhľadom na presnosť elektronické výrobky, rozmanitosť, a iné faktory následok poškodenie výrobku, napríklad po predajný servis. 1 kontaktujte nás Prosím do 14 dní na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru, pričom náklady spojené s vrátením tovaru a iné poplatky, ktoré znáša kupujúci. 2, Prosím, kontaktujte nás v čase na nesprávnom dodanie tovaru tak, aby sme mohli reedícia ich v čase. 3 Máme 60-dňová záruka na náš tovar. Máme profesionálne po-predajný systém. Prosím, neváhajte a nákup 4 Všetky z nás sú len po predaji získať vašu 100 % spokojnosť, prosím, dajte nám 5 star spätnú väzbu, keď ste šťastný, a samozrejme, budeme robiť to isté. Dopravná kategória 1 Všetky výrobky sú zaslané v predvolenom nastavení, pomocou Čína Príspevok obvyklých pakety(zvyčajne 15 pracovných dní môže byť dosiahnutý, prázdniny budú oneskorené) 2 Podpora FEDEX, TNT, SF, Čína Príspevok vzduchu parsel, EMS, DHL, UPS a ostatné druhy dopravy, prepravné náklady predávajúci 60 %. Ak potrebujete tieto dopravné metódy, prosím, dajte nám vedieť, 3 Prepravu nezahŕňa miestne colné odbavenie služby 4 Dôsledku rôznych colné predpisy, základná doska druh tovaru môžeme v predvolenom nastavení odstrániť BOIS batérie 5 Budeme loď tovaru do 3-5 pracovných dní po platbe na Rakuskevina.sk 6 uistite sa Prosím, že váš príjem adresu na Rakuskevina.sk je správne a úplné, kým si kúpiť tovar! Veľkoobchod Vyhlášky Moja spoločnosť sa špecializuje na elektronické výrobky pre mnoho rokov, s bohatými skúsenosťami a silným silu, s charakteristikami podporujúcimi veľkoobchod. Vitajte dlhodobú stabilnú spoluprácu, dať uspokojivú zľavu z ceny, a dobrým automobilovým prostredie! Spôsob platby Podporu rôzne spôsoby platby za nákup vytvoriť príjemné a pohodlné dobré skúsenosti! Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám alebo nás kontaktujte on-line a my vás budeme kontaktovať hneď ako to bude možné. Zákaznícky servis je aspoň tradície našej spoločnosti. To je naša česť, aby ste spokojný s naším tovarom a službami. Prosím, dajte nám vedieť, pokiaľ vám posielať žiadne negatívne pripomienky. Budeme sa snažiť, aby sa váš nákup príjemným zážitkom. Ak ste spokojný s mojou produktoch a službách, prosím dajte nám pozitívne 5 star spätnú väzbu, ďakujem vám veľmi pekne!

Štítky: a1708, lp140wh2, n156bge l21, Notebook, LCD Displej, b140xw01, a1398 displej, asus reproduktor, herný notebook, notebook, displej, monitor portabl.


( 0 Hodnotenie )

Počet