1pcs XL30 Načasovanie Kladka 30teeth synchronizácie Alumium Vŕtanie 10 mm zuby width11mm pre L037 L039 PÁSU

€7.37


A=54 mm B=35mm C=10 mm D=26 mm E=11 mm F=2 mm G=2-M4X4

Široko používaný v obrábacie stroje, textil, tlač, balenie potravín, drôtov a káblov, meranie, petrochemický, tabak, telekomunikácie a iné odvetvia v novom mechanické remeňom.

Zub číslo: 30 Zub ihrisku: 5.08 mm Otvor priemer: 10 mm Príruby: dvojité Zuba šírka: 11 mm 2PS Setscrews: M4X4

1pcs 30 Zubov 10 mm Vŕtanie XL30 Hliníkové Kladky 2ks M4 x 4 setscrews. 1PCS Imbusový kľúč, Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok.Budeme posielať položky do 2 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená. Vyhlásenie doprava len pre vaše referenčné účely. Balík možno rýchlejšie, alebo pomalšie. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Ponúkame aj predaj rôznych druhov načasovanie kladky a pás. Vitajte na mojom obchode nájsť to, čo chcete, alebo len tak neváhajte a kontaktujte nás na to, čo chcete. Sme profesionálny tím k návrhu a výrobe produktov. Aby sme mohli zabezpečiť vysokú kvalitu a lowcost položky. Ak máte nejaké problémy, stačí, neváhajte nás kontaktovať. Budeme sa snažiť v našich silách, aby uložiť váš problém čo najskôr. Očakávať, aby sa dobre vysporiadať s vami!

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné . Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12-mesačnú bezplatnú údržbu . Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Sme vždy myslieť na otázku, ktorá je angthing elses môžeme urobiť pre vás.Tiež sme sa snažili v našich silách, aby imprive našich služieb.Ak existuje akýkoľvek náznak pre naše služby, pripojte sa k nám, prosím.Budeme moc si to vážim a zlepšenie našich služieb.

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Prosím, zanechajte pozitívnu spätnú väzbu s 5 hviezdičiek, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek otázky, s našimi položky alebo služby,hrachová, neváhajte a pripojte sa k nám najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Ďakujem za gaving nám šancu, aby vám slúžili.

Na môj tím:

Sme mladí, ale profesionálne.Sme v boji spolu, aby sa náš sen stále v kontakte. Veríme, že môžeme urobiť pre našu budúcnosť jednoduché ovládanie a presné.Vďaka môj tím!

Štítky: bar načasovanie kladka, 10 mm kotúč, mastiff tibetskej, farba ebook reader, byt nylonové lano, kia načasovanie kladka, remenice, 6 mm kotúč, kladka, kladka koliesko.


( 1 Hodnotenie )

Počet