APEXEL Telefón Objektív Fotoaparátu Súprava 10 v 1 Fisheye Široký Makro 10x ďalekohľad CPL Star Filter, Objektív Pre iPhone Huawei Samsung Väčšina telefónov

€10.88


APEXEL Telefón Objektív Fotoaparátu Súprava 10 v 1 Fisheye Široký Makro 10x ďalekohľad Star Filter CPL Šošovky Pre iPhone Huawei Samsung Xiao Všetky Smartphony

Funkcie: Toto je 10 v 1 pre objektív fotoaparátu auta, s 10 rôznymi objektívy v to, užiť si farebné fotografie život! Prenosné a odnímateľný, môžete odfotiť s prístrojom kedykoľvek a kdekoľvek Pracovať na väčšine typov mobilných telefónov, ktoré nie sú väčšie ako 13mm priemer. Vysoká Zrozumiteľnosť: Vyrobené z high-class sklo Flash Light, budú blokované, keď je objektív je v prevádzke. 198° Fisheye Objektív: Uhol: 198 stupeň Zväčšenia: 0.28 X Konštrukcia Objektívu: 3 prvky do 3 skupín, Max Priemer: 25 mm Dĺžka: 15 mm x 0.63 širokouhlý Objektív: Zväčšenie: 0.63 X Konštrukcia Objektívu: 2 elementy v 2 skupinách Max Priemer: 20 mm Dĺžka: 5mm 15x Marco Objektív: Zväčšenie: 15X Konštrukcia Objektívu: 1 prvok v 1 skupine Max Priemer: 20 mm Dĺžka: 6 mm záber, vzdialenosť medzi 10~23 mm Poznámka: keď sa dostanete položky, široký uhol objektívu a makro objektív sú v háji spolu, môžete skrutku to, aby si jeden široký uhol a jeden makro objektív, 10x Ďalekohľad Objektív: Zväčšenie: 10X Objektívu Konštrukcia: 2 prvky v 1 skupine CPL Objektív: Objektív Konštrukcia: 2 elementy v 2 skupinách Max Priemer: 20 mm Dĺžka: 8 mm Kaleidoskopu Objektív: Objektív Konštrukcia: 1 prvok v 1 skupine Max Priemer: 20 mm Dĺžka: 8 mm Prietok Filtra Objektív: Objektív Konštrukcia: 2 elementy v 2 skupinách Max Priemer: 20 mm Dĺžka: 8 mm Radiálne Filter, Objektív: Konštrukcia objektívu: 2 elementy v 2 skupinách Max Priemer: 20 mm Dĺžka: 8 mm Star Filter, Objektív: Objektív Konštrukcia: 2 elementy v 2 skupinách Max Priemer: 20 mm Dĺžka: 8 mm Balík zahrnuté: Rybie Oko Objektívu x 1 Široký Uhol a Marco Objektívu) x 1 10X ďalekohľad objektív x 1 Hviezdičkový filter 1 x CPL x 1 Kaleidoskopu objektív 3 x 1 Kaleidoskopu objektív 6 x 1 Prietok filtra x 1 Radiálne filter x1 Šošovky x 9 Univerzálny klip X 1 EVA taška X 1 handričkou X 1 užívateľská príručka 1 X Retail box X 1 Toto je 10 v 1 objektív auta, s fisheye, široký uhol, makro, CPL, Kaleidoskopu, prietok filtra, filter radiálne, star filter a ďalekohľad objektív v jeden súbor, si môžete vychutnať rôzne fotografie krásy.

198° fisheye objektív ------Narúša obrazu vytvoriť umelecký účinok. To je oveľa užitočné, keď chcete zvýrazniť vybrané objekty a blur surroudings.

0.63 X širokouhlý Objektív, - Ideálny pre zachytenie viac svet okolo vás, čo vám umožní fotografovať krajinu a skupinové fotografie ďaleko jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

15X Makro Objektív ---- A llows vám dosiahnuť zábery, ktoré sú veľmi blízko k objektu, skvelé pre prijatie zábery malých položky zobrazíte každý posledný detail zblízka.

10x ďalekohľad objektív ----dostane 10 krát tak blízko objektu, to je skvelé pre prijatie strieľa z ditance.

CPL Objektív ----Odstraňuje nežiaduce odrazy od nekovové povrchy, ako je sklo alebo voda zvýšiť sýtosť farieb.

Kaleidoskopu Objektív ----ohýba svetlo cez sériu tvárou šošovky, ktoré vytvárajú duplikáty svetelné vlny, efekt je podobný "bug oko" alebo opakovanie vzoru.

Prietok Filtra Šošovky ----berie na statické objekty do dynamické účinky, bez potreby akéhokoľvek softvéru, môžete sa krásne a kreatívne fotografie.

Radiálne Filter na Objektív ----umožňuje vám strieľať radiálne vizuálny efekt, ktorý pomôže urobiť vizuálne pôsobenie obrázky.

Hviezda Filter na Objektív ----vytvára hviezda vzor, v ktorom riadky vyžarovať von z svetlé objekty. Hviezda filter dodáva dramatický kríž erupcia veľmi svetlé oblasti. ldeal pre fotografie nočná scéna a dámy nosia šperky alebo iných objektov so silným úvah.

Produkt Obrázok

Kroky na použitie 10x ďalekohľad objektív

Široký uhol objektívu a makro objektív sú v háji spolu, môžete odskrutkujte to, aby sa makro objektív.

Kompatibilné s väčšinou smartphony a tablety na trhu

Pekné balenie: prenosný a pohodlný, môžete vziať kamkoľvek budete chcieť. Ísť!

FAQ

Otázka: Bude tento objektív nosenie na môj telefón?

A: Áno! Naše objektívy sú kompatibilné so všetkými iphone, ipod, ipad, Android ... v podstate každý smartphone na trhu.

Otázka: Ako použiť makro objektív?

Odpoveď: makro objektív je v háji spolu s širokouhlý objektív, musíte odskrutkujte to, aby sa makro objektív, a je používaný strieľať málo abjects, ako vložky, kvet a tak ďalej, budete musieť dostať to super blízko objektu, ktorý chcete strieľať( asi 10-23 mm) získať jasný záber.

Q: Má klip získať voľné po chvíli?

Odpoveď: Nie, to nemôže byť voľná, dve skrutky, aby to tak pevné a mäkké gumové vnútri môže chrániť váš telefón pred poškriabaním.

Otázka: môžem používať tento objektív s prípadu na môj telefón?

A: ak Ste úplne! Tak dlho, ako sa vec má dostatočne veľký otvor okolo fotoaparátu. Ak otvorenia je veľmi malá, stále sa to môže fungovať, ale možno, že sú čierne tiene. Hrubšie prípadoch môže spôsobiť mierne svetlo úniku. Takže navrhujem, lepšie by sa vypnúť v prípade, keď používate objektív, že je užitočné mať lepšie fotografie.

Štítky: telefóny objektív, prenosný telefón objektív, čistič filtra samsung sc, aun objektív, veľký širokouhlý objektív, makro krúžok, statív sirui, agptek iphone objektív, apexel, filter len.


( 5 Hodnotenie )

Počet