Li-ion Batéria Plastové Prípade Nabíjania Ochrana Doska PCB Box Shell Pre EINHELL POWER X-ZMENA 18V 20V Lítium 4511396

€15.51


Batéria Plastové Prípade Nabíjania Ochrana Doska PCB pre EINHELL POWER X-ZMENA 18V 20V Lítium 4511396

Žiadne Pôvodné Einhell box a PCB , ale 100% B rand Nové, Bez Batérie Bunky !!!!!! /////////////////////////////////////////////////////// Tento produkt je komponent bez batérie core . Používa sa na opravu a montáž batérie pack, iba pre ľudí, ktorí sú oboznámení s výkonnosť batérií a majú praktické skúsenosti v batériu montáž. ////////////////////////////////////////////////////// Dokáže vyplniť 10 ks 18650 li-ion batérie, ale to je len shell, nie je tam žiadny batériu vo vnútri. 1. "PCB" Balík obsahuje: 1 X Doska Ako nasledujúci obrázok: č cell batéria

2. "BOX" Balík obsahuje: Ako nasledujúci obrázok: bez batérie bunky 3. "BOX-PCB" Balík obsahuje: Ako nasledujúci obrázok: bez batérie bunky Láskavo Pripomienka ( Veľmi Dôležité !!! ):

Tento produkt je komponent bez batérie, jadro . Používa sa na opravu a montáž batérií, iba pre ľudí, ktorí sú oboznámení s výkonnosť batérií a majú praktické skúsenosti v batériu montáž. 1. nie sú žiadne batérie v balení !!!!!! 2. Ak potrebujete batérie, prosím, nenechajte miesto objednávky ! 3. Ak nemáte znalosti z batérie, montáž, prosím, nenechajte objednávku !

Štítky: ryoby lítiová batéria prípade, 12v batérie, box, 20000mah batérie, doska ovládač, einhell, batéria rada makita, prípade powerbank, einhell power x zmeniť, batéria prípade lifepo4, sklo zvaru.


( 3 Hodnotenie )

Počet