Latex Hrudníka Vankúš Vysokú Kvalitu Pamäťovej Peny Ergonomické Úžasné Prsia Vankúš Dekoratívny Vankúš Obliečka Na Vankúš

€6.06


Odrážky:

1. Vankúš prsia: Tento prsia vankúš je vyrobený z vysoko kvalitnej peny pamäte mlieko z prírodného hodvábu, ktorý prináša super mäkké a luxusný pocit a zároveň pomôcť obnoviť jeho pôvodný tvar.

2. Skvelé Pocity: Veľké prsia a plný pohár veľkosť F. nebudete veriť, ako skvelé tieto pocity sú.

3. Ergonomický Dizajn: je vhodný na mnohé účely, vrátane darov na spanie, objímanie, sledovanie TELEVÍZIE, čítanie knihy, alebo narodeniny, rozlúčky, promócie obrady, odchod do dôchodku, výročia, pracovné podujatia, atď.

4. Vlastné Dizajnér obliečka na Vankúš: Každý vankúš obsahuje jeho vlastné dizajnér obliečka na vankúš, aby ju chránil, poskytujú jemný dotyk a zobraziť nádherný tvar.

5. Úžasná Všestrannosť: Naše vynikajúce dizajnérmi, aby tento povlak na vankúš vhodný pre viaceré funkcie alebo činnosti. To môže byť použitý ako dekoratívny vankúš alebo ako slušný, ale cenovo dostupné darček.

Popis:

Myšlienka vankúš je inšpirovaný zmysly a umenia v meste. Naša vízia pre túto jedinečnú vankúš je teraz realitou, a sme radi, že podiel konečný výsledok s vami. Máme spokojných zákazníkov po celom svete, muži a ženy všetkých vekových kategórií. Kvalita hrudníka vankúš je pre nás veľmi dôležité.

Funkcie:

1. Čo je lepšie, ako vankúš? Vankúš s prsiami! Tento vankúš prsia je to sexy a najpohodlnejšie prsia vankúš kedykoľvek predtým.

2. Tento prsia vankúš je vyrobený z vysoko kvalitnej peny pamäte, ktorá je veľmi luxusný a pohodlný, pričom sa ale zachová svoj tvar, keď nie v použitie.

3. Dizajn tohto vankúš používa veľký pohár veľkosť F prsia.

4. Či už ste leží na hlave alebo leží na posteli.

5. Prsia môžu priniesť ergonomický pocit.

6. Každý vankúš prsia je tiež vybavený špeciálne navrhnutý tak, obliečka na vankúš.

7. Vyrobený z vysoko-kvalitných materiálov pre zabezpečenie komfortu a predviesť nádherný tvar vankúš.

8. Vankúš veľkosť je ako vankúš.

Špecifikácie:

Name: Latex Hrudníka Vankúš

Veľkosť: cca 29*20*14 CM/11.42*7.87*5.51 palec

Tkaniny materiál: mlieko hodváb

Balenie Zoznam:

Latex Hrudníka Vankúš*1

Štítky: výšivky vankúš, vankúše sú roztomilé, hodiť vankúš rock, vankúš poschodie, všeobecné auto sedáku, nohy stojana, textílie patchwork, kryt pilow, cussion, zahŕňa de dekoračné vankúše na pohovke.


( 3 Hodnotenie )

Počet