4Pairs Zlato a Striebro Opera Handričkou Vložiť Perie Počítač Výšivky Obtlačky,anime Ručné DIY Príslušenstvo YN714

€6.30


Názov produktu: Pierko Patch Veľkosť Produktu: 20*8 cm Produktu Farba: ako na obrázku na Obale Produktu: 4 páry/ Pack

Použitie výrobku: Pre KUTILOV, sukne, šaty, krátky rukáv T-shirt šaty, svetre, bundy, všetky druhy tkanín sú krásne príslušenstvo.

Ďakujem vám veľmi pekne za vašu návštevu.

Shop oznámenia:

Ukladáme všetky výrobky sú všetky reálne streľba. Avšak, vzhľadom na svetlo, Uhol, a obrazovka počítača rôznych dôvodov. Tam môže byť nejaká mimo farbu. Takže, ak nemožno prijať, prosím, nie zaplatení.

Doprava:

Doprava zadarmo objednávka bude odoslaný do Číny post air mail. Ale ak objednávku výške viac ako US$200.00,budeme loď EMS doprava zadarmo.

Čína príspevok air mail normálne položka dorazí s 15 až 30 pracovných dní od vyvesenia. Niekedy pre colné alebo počasie problém bude oneskorené o niekoľko dní.

Služby zákazníkom:

Negatívne alebo neutrálne spätná väzba ovplyvňuje naše podnikanie takže ak máte nejaký problém, prosím, dajte nám vedieť pred odchodom spätnú väzbu, ako Sme radi, že môžeme vyriešiť problémy, ako rýchlo, ako môžeme.

Spätná väzba:

Spokojnosť zákazníka je veľmi dôležité, Ak ste spokojní s položke si objednal, prosím zanechať pozitívnu spätnú väzbu. Ak nie ste spokojní s položku, ktorú dostal, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. Chceli by sme spolupracovať s vami na vyriešenie akéhokoľvek sporu. Dúfam, že budeme mať dobrú spoluprácu.

Štítky: slepý kefa, čisté hrniec, kuchyňa spong, čistič umývačky, kefou vyčistite elektrické, kefa koberec, kuchynský hrniec, kúpeľňa pre, kefou vyčistite trysky, čistič obrazovky.


( 1 Hodnotenie )

Počet