Dobrá kvalita! Vlastné špeciálne auto podlahové rohože pre Ford Expedície 7 8 miest 2016-2010 nepremokavé koberce, koberce pre Expedície 2013

€148.01


Vlastné špeciálne auto podlahové rohože pre Ford Expedície 7 8 miest

1.Ako si vybrať svoj model auta?

Becase to je vlastné auto podlahové rohože,tak aj po kúpe,potrebujete

ak chcete zanechať odkaz pre váš model vozidla, napríklad: moje auto je

Expedícia roku 2012 ,Model 2: 8 sedadiel automobilu .

Model 1: 7 sedadiel, auto,majú 2 sedadlá v druhom rade);

Model 2: 8 sedadiel, auto,mať 3 sedadlá v druhom rade);

2.Farebné možnosti:

Farebné možnosti 1: Čierna s beigestitches

Farebné možnosti 2: Hnedá

Farba voľby 3: Béžová

Farba možností 4: Šedá

Farba rozhodnutia 5: Červené Víno

Farba voľby, 6: Čierna s červenými stehmi

Farebné možnosti 7: Čierna s čiernou stehov

3.Detaily produktu:

4.Na Business Kupujúci: 1.O Nás: Vítame vás v našom internetovom obchode sú na internetovej stránke prvý. Nájdete úžasnú škálu vysoko kvalitné lacné výrobky tu.. naša spoločnosť má 5 rokov, internet predávať skúsenosti. budeme sa tiež venovať väčšiu pozornosť na náš zákaznícky servis. Môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť a my vám vyriešiť problémy pre vás ihneď. 2.Platby: 1. Akceptujeme Alipay, Západ Union, Money Gram . VŠETKY hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platby procesu. 2. Pre bezpečné problém, prosím, potvrďte ho po uhradená. 3.Spokojnosť Zákazníka: 1.Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti. 2.Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.Chápeme obavy a frustrácie môžete mať a bude sa snažiť vyriešiť problémy. 4.Dopravy: dodacia lehota: Po platby,všetky položky bude odoslaná do 7 pracovných dní.Po dodaní,zašleme sledovacie číslo na vás pre vašu objednávku,môžete sledovať vaše objednávky sledovanie webových stránkach. Package: Všetky položky sú profesionálne plná veľkej starostlivosti, aby sa zabezpečilo bezpečné dodávky 5.Návrat Politiky: 1.Ak chcete vymeniť položky , musíte kontaktovať nás do 7 dní od prijatia vašej objednávky. A vy by ste mali platiť ďalšie poplatky za doručenie ; 2.Ak sa chcete vrátiť túto položku , musíte kontaktovať nás do 7 dní od prijatia vašej objednávky. A budete musieť uhradiť náklady spojené s prepravou,po tom, čo som recived táto položka,zašleme späť všetky peniaze na vás. 6.Spätná väzba : pls, dajte nám postive spätnej väzby po tom, ako sa vaše balík,ak máte akékoľvek otázky o našich tovaru. plsss dajte nám vedieť ,kontaktujte nás prostredníctvom okno grafu, alebo mi poslať správu budeme riešiť problém v tom najlepšom svetle. ďakujeme !

Štítky: spojler tt, lakťová opierka e39, ford mustang, koberec, organizátor ford expedície, trávnik dlaždice, mazda miata, vlastné ford tranzit, programátor ford expedície, príslušenstvo mustang.


( 0 Hodnotenie )

Počet