CO2 Nafukovacím Adaptér Bicyklov Čerpadlo Mini CO2 Vzduchu Nafukovacím Hlavu na Bicykli Kompatibilný s Presta a Schrader Ventil Nafukovacím Hlavu

€7.58


Mini CO2 Vzduchu Nafukovacím Hlavu, je kompatibilný s Presta a Schrader ventil,ktorý sa ľahko nainštalovať na váš CO2 vzduchu nafukovacím(nie je súčasťou) na záchranu váš byt pneumatiky počas koni!

Funkcie:

Vyrobené z prémiovej hliníkovej zliatiny materiál,odolný a praktický.

Automaticky kompatibilný s oboma Presta a Schrade Ventil.

Ideálny bicykel čerpadla zariadenia pre konkurenčné a sociálne jazdcov.

Vyhovuje väčšine závitové CO2 kazety veľkosti.

Špecifikácia:

Farba: Čierna / Strieborná (voliteľné)

Materiál: Hliníková zliatina

Veľkosť: 36.5 * 31 mm / 1.4 * 1.2 v

Hmotnosť: Cca. 20 g / 0.7 oz

Hmotnosť balenia: Cca. 30 g / 1.1 oz

Zoznam Balíkov:

1* Nafukovacím Hlavu

Doprava:

1.Zaručujeme, loď tovaru sa do 24-72 hodín po zaplatení potvrdenie okrem dovolenku.

2.Máme loď v Číne post,HKpost EMS,DHL,Fedex,podľa vášho výberu pri zadávaní objednávky .

3.Ak ste nedostali položku po 45 dňoch,prosím, neváhajte nás kontaktovať.Budeme robiť všetko naše úsilie na vyriešenie problému.

Záruka:

1.Všetky položky, ktoré majú 1 rok záruka.AK váš nákup nespĺňajú neškodné kvalitu, vhodnosť na určitý účel alebo zápas popis, Môžeme sa uistite, že vaše problémy sú vyriešené .

2.Pre nesprávne-dodaní položky, Prosím, kontaktujte nás do 48 hodín po doručení.Zabezpečíme, aby sa dodať správny tovar, alebo vrátiť všetky platby.

3.Za chybné alebo chybné výrobky,prosím, aby fotografie alebo videá,boli by sme odoslať alebo vrátenie dane po potvrdení.

Štítky: bicykel co2, dnm šok, black co2 nafukovacím, požičovňa čerpadlo elektrické co2, co2 plynu nafukovacím, rýchlo koleso čerpadla, led co2 čerpadla, co2 valec čerpadla, co2 čerpadlá, electrik koleso čerpadla.


( 1 Hodnotenie )

Počet