Silný Sací Mini Auto Telo Neznížila Odstraňovač Nástroje a Zariadenia z Opravy Spamätáva Ding Odstraňovač Opravy Zariadenia Bulík Panel prísavky súprava Náradia

€3.51


Popis:

Áno, môžete opraviť neznížila sami! Auto Neznížila Sťahovák prísavky Remover je vyrobené z vysoko kvalitného plastu, s dlhou životnosťou. Tento výkonný nástroj na opravu so silnou prísavkou môže byť použité na akýkoľvek hladký plech materiál. Jednoduché odstránenie preliačiny na auto telo a tak ďalej. Pozrite sa, opravy hotové, celkom dobré.

Funkcie:

Auto Neznížila Sťahovák prísavky Remover: Určené na ťahanie preliačiny takmer z každého vozidla povrchy vrátane kovu a plastu. Jemné A Poškriabaniu-free Použitie: heavy-duty gumové prísavky je super odolné, ktoré nesmú poškodiť povrch. Rýchle Uvoľnenie Rukoväť: hliníkové zliatiny rukoväť je pohodlné uchopenie a stabilné držať v jednej ruke. Jednoduché Použitie: Nasaďte držiak s prísavkou na neznížila a potom môžete spustiť na opravu pohodlne. Rozsah použitia: Môžu byť použité na sklo, zrkadlo, alebo akýkoľvek hladký plech materiál, ktorého povrch je plochý a nemá žiadne otvory.

Špecifikácia:

Názov Produktu: Auto Neznížila Sťahovák Prísavky Odstraňovač Farby: Black Materiál: Guma+ABS Horizontálne Sacie: 80 kg Vertikálne Sacie: 60cm Veľkosť: Cca 5.8*5*6typ/ 2.3*2*2.4 palec (L*W*H)

Balík Obsahuje:

1 x Auto Neznížila Sťahovák prísavky Odstraňovač

Štítky: iwo, pdr náradie pre odstránenie preliačiny paintless neznížila, neznížila paintless opravy, grind, neznížila sťahovák zvárač, auto neznížila sťahovák, nastavenie telefónu na opravu nástrojov, mamilos prísavkou, neznížila opravy sacie, nástroje nástroj sady.


( 1 Hodnotenie )

Počet