150ml Jednoduché Pomocou Hladké Narovnanie Vlasov Výživný Narovnať Vlasy Krém Pre Ženy Haircare Relaxer Krém

€6.44


Funkcie:

Viaceré Účely: Na frizz bojových zložiek v tejto liečby sú zamknuté v až 60 dní s jedným rýchly proces. Skvelé pre priestory s vysokou vlhkosťou, kde frizz a flyaways sú problém. Opraviť aj štiepeniu a znížiť ich vzhľad.

Narovnať Vlasy: Narovná, vyhladzuje, opravy poškodených vlasov zvnútra, tvrdý na kučery posledných 4-6 Mesiacov.

Na posilňuje vlasy pomocou intenzívnej klimatizácia nápravu. Táto Prémia a Praktické: Keratín, starostlivosť o Vlasy pre silné vlhkosti záväzné pre zdravé a lesklé vlasy. Na vaše ďalšie keratínu vlasov liečba trvať na Keratínu Výskumu produkty, nič iného diela, ako dobré.

Aby Vlasy Hladké: úžasné výsledky, zanechá vlasy elastické, pružné a mäkké s prirodzene žiarivé lesk. Keratín Výskum Pôvodného Vzorca narovná a vyhladzuje vlasy pre 4-6 mesiacov. Nie je Potrebné čakať 3 dni - Express vzorec.

Obnoviť Vitalitu Vlasov: Advanced ešte rýchle a jednoduché použitie keratin treatment, že okamžite sa narovná, vyhladzuje, opravy, podmienky a posilňuje vlasy pomocou intenzívnej klimatizácia liek, ktorý obnovuje vitalitu opravy vlasy zvnútra von.

Špecifikácie:

Čistý obsah: 150 ml

Veľkosť: cca 5.1*21.6 cm/2.01*8.50 v

Balenie Zoznam:

1*Rovnanie Krém

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky do 7 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.

Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.

My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: curler vlasy, vlasy relax, pre vlasy žehlička, vlasov vyhladzujúci krém na vyrovnávanie organické, haircare príslušenstvo, kôň šampón, haircare indickej, brazílsky vlasy keratín liečba, haircare nástroj, vlasov vyhladzujúci krém silný štýl.


( 1 Hodnotenie )

Počet