100ks/veľa 18x25/20x30/22x30/30x40mm Oválne Sklo Cabochons Ploché Späť Crystal Clear Pre DIY Kúzlo Prívesok Náhrdelník Šperky Robiť

€11.60


Obchodník Odporúčame

100ks/veľa 18x25/20x30/22x30/30x40mm Oválne Sklo Cabochons Ploché Späť Crystal Clear Pre DIY Kúzlo Prívesok Náhrdelník Šperky Robiť

Detail, ako je to uvedené nižšie:

Veľkosť: 18x25/20x30/22x30/30x40mm oválne sklo

Farba: číra

Množstvo: 100ks/veľa

Výrobný proces:

> Začať tým, že svoj obraz a tesniace to s tenkou vrstvou jasné, sušenie plavidlá, lepidlo, ako modge podge alebo PVA lepidlo. Môžete tiež použiť sprej s fóliou ak máte to na dosah ruky. Tento tesnenia obrázok atrament a zabraňuje farbu, krváca neskôr.

> Keď váš obrázok bola uzavretá, môžete prilepiť na sklenené dlaždice/listu.

> Kryt skla, dlaždice v vrstvou lepidla a opatrne umiestnite obrázok dole na dlaždice.

> Stlačte papier obrázok dole v centre a prácu si cestu až k okrajom. To umožňuje všetky vzduchové bubliny uniknúť na okrajoch.

> Keď obraz je ploché proti dlaždice platia pevné tlak a uistite sa, že všetky hrany sú dobre prilepené nadol.

> Dokončiť ho tým trochu viac lepidlo na hornej časti papiera (na zadnej strane obrazu) na utesnenie späť na prívesok. Uistite sa, že lepidlo tesnenia všetky hrany. Ak používate modge podge alebo lepidla potom dať to 3-4 coats aspoň umožňuje suché medzi vrstvami, ako to bude TESNENIE to lepšie.

> Dokončiť tento prívesok zlepením na vaše aanraku kauciu so silným plavidlá lepidlo.

Štítky: byt charms prívesky, veľké nezávislá charms, smalt prívesok, šperky zoshi, mince prívesky, šperky, takže, oko horus prívesok, cabochon sklo, cabochon pre vyšívanie, jewerlry, cabochon živice.


( 1 Hodnotenie )

Počet