Dlhé Večerné Šaty 2019 plesové Šaty Úplnej Vysoká Krku Čipky bez Rukávov Dĺžka Podlahy Africkej Ženy Formálne Večerné Šaty župan de soiree

€71.39


Dlhé Večerné Šaty 2019 plesové Šaty Úplnej Vysoká Krku Čipky bez Rukávov Dĺžka Podlahy Africkej Ženy Formálne Večerné Šaty župan de soiree

Často kladené otázky Otázka: môžem vrátiť alebo zrušiť šaty, ak zmením názor?

Odpoveď: Aj štandardná veľkosť šaty sú vyrobené na objednávku pre jednotlivých zákazníkov. Vlastná povaha nášho šaty znamená, že náš zrušení .preto je dôležité, aby starostlivo. Otázka: mám strach o veľkosti a presná veľkosť a strih šiat. Ako môžem, aby som, aby správna veľkosť a fit?

A: Porovnať svoje jedinečné merania s Našou Spoločnosťou meranie sprievodca, použite náš made-to-order model, ktorý nám umožňuje, aby sa vaše šaty na základe vašich presné merania na custom-fit oblečenie. Otázka: môžem, aby to šaty v rôznych štýl/látka/dĺžka?

Odpoveď: Každá šaty je starostlivo prispôsobená zápas presne to, čo vidíte na fotke, a žiaľ, nie sme schopní zmeniť štýl, dĺžky a materiálu v žiadnom prípade. Otázka: Budú moje šaty presne zhodovať s farbou vidím na vašich webových stránkach?

Odpoveď: Tu by mohol byť mierny rozdiel medzi skutočným šaty farba a to, čo vidíte na fotografii, v závislosti od počítača monitora, nastavení displeja.

Štítky: veľké ženy veľkosti oblečenia 5xl 6xl, cape šaty formálne, šaty h, cape šaty, bud šaty, polka dot, aot meč, turtleneck s glove, shurk, cape večerné šaty.


( 0 Hodnotenie )

Počet