Roztomilý-Nápad 10PCs Silikónové Auto Korálky Počiatočných Žuvacie Cumlík Reťazca Príslušenstvo DIY Teether Dieťa Produkt Pearl

€3.86


Roztomilý-Nápad 10PCs Silikónové Auto Korálky Počiatočných Žuvacie Cumlík Reťazca Príslušenstvo DIY Teether Dieťa Produkt Pearl

Detaily Produktu:

Tento Výpis je pre Auto Korálky 10 ks/Veľa. Náš produkt obsahuje 8 Farieb na výber. Všetky položky v našom obchode sú k dispozícii na výber farby. Prosím zanechať správu alebo komentár, keď ste na mieste, poradí, inak sa nám poslať náhodné farby.

Fungovať vždy:

Silikónové teether je pre bábätká, môžu byť farebné a žuvacie ručne tkané počiatočných naceklace\náramok Pomôžte svojmu dieťaťu sústrediť sa, ak dojčíte alebo zostať šťastný s prírodnými počiatočných úľavu od bolesti.

Pripojenie: môžete kliknutím na obrázok nižšie pre výber DIY príslušenstvo.

Tipy:

1.Pre odtieň , všetky fotografie sú prijaté v skutočnosti. Farby skutočného položky môžu mierne odlišnú podobu vyššie obrázky, pretože rôzne počítače displej farby rozdielne . 2.Veľkosť môže trochu líši vzhľadom na ručné meranie. 3.Deti by mali byť vždy pod dohľadom počas hrania s dospelými a byť nikdy sám. 4.Nevystavujte slnku ,To by malo byť čistenie po každom použití.

Otázky A Odpovede:

Otázka:máte certifikát na teether produkty? A: samozrejme , Náš silikónové produkty majú FDA/ BPA Free/ EN71-3/ Austrálsky Štandard Certifikát atď.... Otázka: ako dlho môže prijímať zásielky po zadaní objednávky ? Odpoveď: Normálne, zabezpečíme 3-7 dní po prijatí vašej objednávky, a transportion čas je okolo 3-60 dní na základe kuriér Režim a rôznych express spoločnosti. Skontrolujte prosím v grafe uvedené podrobnosti. Otázka: Ako sa vysporiadať s v prípade, že výrobok je Vadný \Nedostatok\ Diskrepačnou s objednávkou ? A: Prosím zanechať správu s fotografiou( inculding produkty a zásielky)na prvýkrát, dáme vašej spätnej väzby čo najskôr, ako sa dá. Otázka: Sú výrobky bezpečné ? Naše produects sú netoxický a ekologický materiál,je bezpečné pre žuvanie.Tak neváhajte a vyberte si,medzitým Prosím, nikdy dovolenku s deťmi bez dozoru.

Štítky: silicon teether, rukavice teether zuby, obrazovka auto príslušenstvo, digitálny silikónové teether, u silikónové teether, smetisko biela, rukavice zuby, detské rukavice teether, eado auto príslušenstvo, auto prispôsobenie príslušenstvo.


( 0 Hodnotenie )

Počet