HAWARD Bezpečnosti Britva Mužov Motýľ Britva Klasický Manuálny Holiaci strojček Na Holenie a Ženy Odstránenie Chĺpkov Zliatiny Zinku Čierna Rukoväť 10 Lamiel

€5.55


Užite si svoj najbližší holenie ešte s našimi ohromujúci žiadny odpad britva. Moderné, elegantné a odolné s firmou zamerať na zníženie nášho kolektívneho vplyvu na životné prostredie, si môžete vychutnať najhladšie, dráždivosť pre kožu-zadarmo holenie svojho života, keď používate najlepšie vyzerajúcich bezpečnosti britva na trhu. Súčasťou každej britva je 10-pack nahradenie žiletku, ktoré trvá okolo 70 holení (5-7 holení na stierače).

Zahrnuté:

- 1x Opakovane Bezpečnosti Britva

- 10 x Náhradné žiletky

Navrhnuté pre praktickosť a odolnosť, tento holiaci strojček vám pomôže odstrániť plastové zo svojho života a pomôcť našej planéte.

Aké sú naše Bezpečnosť holiace strojčeky vyrobené z?

Naše holiace strojčeky sú vyrobené z Mosadznej Zliatiny (skladá z Mosadze a Zinok). Vybrali sme si tento materiál je pre svoju trvanlivosť a odolnosť voči korózii. Pozrel sa po správne, že bude trvať celý život!

Britka je farba pochádza z galvanické pokovovanie, čo znamená, že nie je maľovaný na farby, preto to nebude nosiť mimo priebehu času alebo čipu.

Prečo prejsť na Bezpečnosť holiace strojčeky?

Vyše 2 miliárd žiletku hlavy sú vyhodení každý rok. To, čo robí tento údaj ešte horšie je, že moderné holenie kazety sú konštruované tak oveľa gumy a plastov, že jednoducho nemôže byť recyklované. Takže, keď ste sa teší na najhladšie, podráždenie zadarmo holenie svojho života, spávať s vedomím, že nie ste prispeli do tejto štatistiky.

Ako sa Bezpečnosť holiace strojčeky pomôcť, aby sa zabránilo zarastaniu chĺpkov?

Moderné multi-blade holiace strojčeky spôsobiť zarastaniu chĺpkov, tým, tlačné a ťahá na vaše vlasy pred nakoniec rezanie vlasového folikulu na pokožku úrovni. Ako vlasy rastú, mnohé vlasové folikuly stať zarastaniu. Toto nie je prípad bezpečnosť holiace strojčeky, ktoré jemne kĺzať hladko cez kožu a nakrájame vlasové folikuly na pokožku úrovni, zabezpečenie máte najhladšie oholenie svojho života.

Bezpečnosť Britva vs. Moderné Britva Náklady na Porovnanie

Náklady na našu bezpečnosť holiace strojčeky je naozaj odrazom ich kvality. Genius modernej holenie spoločností je, že robia stratu na holiaci strojček rukoväť a zarobiť OBROVSKÉ na náhradné čepele. Takže zatiaľ čo moderné čepele, holiace strojčeky zdá lacné v porovnaní s tým, časom sa skončí vás stálo veľa času. V porovnaní s moderným multi-blade kazety hlavy stojí okolo 3 eur na obyvateľa, naša bezpečnosť britva používa tradičné obojstranné žiletky, že stojí len okolo 20-centov - okolo 15-krát lacnejšie ako moderný ekvivalent. Čo je viac milovať!

Štítky: dvojité ostrie holiaci strojček, 100 doláru peňaženky, nebezpečné yaqi britva, tvár britva ženy, čepeľ britva, opakovane holiaci strojček, britva oholenie, klasické holenie, britva, britva yaqi.


( 3 Hodnotenie )

Počet