Farbu Meniace LED Solárny Motýľ zvonkohry Svetlo hviezdy Spinning Háčik na Zavesenie Domov Záhrada, Vonkajšie Dovolenku Svetlá dekor

€7.96


Vitajte v ríši snov pre bývanie, obchod,

Sledujte Nás, Získať nové produkty.

Špecifikácia:

Farba: transparentná motýľ, javorový list, motýľ, modrý motýľ, fialový motýľ

Svetlo, farba: farebné

Materiál: plast

Solárny panel: polysilicon 45*45 mm 2V100ma

Batéria: 400mah18650 batérie

Pracovné osvetlenie, čas: 6-8H

Pracovný prúd: absolutórium 30ma

Veľkosť produktu: výška 42cm, šírka: 12,7 cm

Poznámka:

Inštalácia solárnych produktov v oblasti, kde môžete získať priamym slnečným svetlom.

Nechajte prepnite do polohy "ON".

Vyberte vonkajšie umiestnenie preč z iných zdrojov svetla v noci, ako pouličné osvetlenie. To môže spôsobiť, že produkt nie automaticky zapnú, na noc.

Crystal Ball Dĺžka svetla závisí od slnečnej produktu úroveň expozícii slnečnému žiareniu, zemepisnej polohy, poveternostné podmienky a hodín denného svetla.

Balenie zoznam:

Solárne, veterné zvonkohry*1

Funkcie:

1.【Solárnej Energie Veterné Zvonkohry] vyzýva Mosteck zvonkohry vonkajšie vybavené citlivé svetelný senzor, rovnako ako vysoko kvalitný a odolný ABS materiál, LED svetlá, nebude ani dostať vyblednuté alebo deformované. Solar-powered dodanie dizajn je energeticky úsporné. Obrovské zlepšenie solárny panel absorbuje energiu rýchlo, to môže trvať až do 6 až 8 hodín pri plnom nabití. LED svetlá prácu v uplynulom až do 150 000 hodín. Farebné svetlá po plné slnka sú jasnejšie ako uvedené v Amazon foto.

2.【Mutil-Farby zvonkohry] vyzýva Zmena farby striedavý náhodne medzi Červená, Zelená, Oranžová, Modrá, Žltá, Fialová, lesk a farebné crystal ball lietať v noci. Budú sa meniť rôzne druhy brilantné farby, takže váš domov viac romantické. Rôznych štýlov, ktoré sú k dispozícii pre vás na výber z: kolibrík zvonkohry, krištáľová guľa zvonkohry, slnečnica zvonkohry. Aby to vyzeralo krajšie a farebnejšie, môžete si zakúpiť niekoľko produktov na čas pre dekorácie.

3.【Vnútorný/Vonkajší Dekor] vyzýva jedinečné vonkajšie dary, nebude mať zdeformovaný, nízka hmotnosť, ľahko zavesiť. Háčik na ľahko visí zo stromov, plotov, terasa, záhrada, trávnik, iné funkcie. Na pokojnú noc, roztomilý zvonkohry sa budete cítiť v pohode a aby si dvore krásne a farebné. Dokonca zavesiť ich v interiéri vyplniť vaše izba s romantika v noci.

4.【Jednoduché Použitie] vyzýva Ich inštalácia je hračka. Akonáhle spínač nastavený NA "on". Solar-powered dodanie dizajn je energeticky úsporné a užívateľsky príjemný. Bez zapojenia alebo externého napájania je potrebné. Potom mobile solárne svetlá sa automaticky poď za súmraku poskytnúť vonkajšie osvetlenie presne tam, kde chcete.

5.【Top Darček] vyzýva Top mobilné veterné zvonkohry vonkajšie svetlá záhradníctvo ako mama darčeky. Tiež skvelý darček na Vianoce, Narodeniny, Sviatok, deň Vďakyvzdania, Halloween, Deň matiek a tento mobilný by skvelý darček pre Deň Vďakyvzdania Vianoce, kolaudačné párty atď.

Štítky: vroom dekorácie, boho dekorácie domova, značka dream catcher, nožnicový, om veterné zvonkohry, ratanový košík, vnútorné zariadenia polica, hračka jednorožec, garland led, home decor.


( 1 Hodnotenie )

Počet