20 22 24 Palcový Brazílsky Čipky Uzavretie Rovno Ľudské vlasy Strednej Časti 4x4inch Remy Uzavretie Môžu Byť Farbené Bielené Prirodzené farby

€20.40


20 22 24 Palcový Brazílsky Čipky Uzavretie Rovno Ľudské vlasy Strednej Časti 4x4inch Remy Uzavretie Môžu Byť Farbené Bielené Prirodzené farby

Q1: Prečo moje vlasy rozšírenie dostať zamotaný?

1. Vaše vlasy sa môžu spleti dôsledku sucha, ropa a nečistoty build-up, slanej vody, chlór, a nie česanie (široký zub špirála), z vašich vlasov denne.

2. Uistite sa, že na zobrazovacie a stav vašich vlasov aspoň raz týždenne. Použite hydratačný kvapky, alebo sa obráťte na stylista pre viac pomôcť. Otázka 2: Prečo sú moje vlasy stále zhadzovať?

1. Nepoužívajte hrebeň na kefa má kučeravé vlasy, práve beží s prstami jemne; využiť širokú zubom pre rovnú alebo orgánu vlna štýlu.

2. Po umývanie pls sestra vlasy s niektorými vlasy olej, potom vlasy budú hodvábne a mäkké. Q3: Môžu byť narovnané, pokrčené?

A: Použiť ploché železo/rovnejšie alebo klieštiky, pls nechcem prekročiť 150C, aj keď je namontované, ale rovnako ako vaše vlastné vlasy, nikdy nepoužívajte horúce nástroje príliš často, a pls nerobia to príliš často, alebo vlasy sa ľahko dostať suché a zamotaný. Otázka 4: Aké vlasové prípravky by som mal použiť?

1. Použite kvalitný šampón a kondicionér, klimatizácia vaše vlasy, je veľmi dôležité, aby to mäkké a dobre ovládateľný, takže používať odísť v kondicionér.

2. Môžete použiť produktov, ako gél a a sprej na vlasy, aby curl na mieste, ale uistite sa, že na umývanie vlasov, a nie nechať v týchto produktov v na dlhú dobu. Otázka 5: Je tam nejaké vlastné dane?

Odpoveď: Zvyčajne sa dáme nízke ceny na faktúre, aby sa zabránilo vlastné dane, ale vzhľadom na iné politiky v rôznych krajinách, môžu tam byť nejaké vlastné dane, ktorá nie je považovaná za cenu, a mal by byť zaplatená kupujúcim, dalo by sa napísať správu pri uvádzaní poradia o tom, ako veľmi ste nás chcú dať na faktúre.

Štítky: vlasy kus ľudských, 30 palec ľudské vlasy parochňa, klebety vlasy, brazili vlasy uzavretie, 25 palec uzavretie, ichigo kurosaki, 5x2 čipky uzavretie, 6x6 voľné kučeravé uzavretie, 30 farieb, lego časť.


( 1 Hodnotenie )

Počet