150 cm*100 cm Šifón Textílie Úplnej Svadobné Svadobné Šaty Podšívkou Tkaniny Sukne Strany Dekoratér Georgette tylu šaty materiál GK01

€2.73


vitajte našom obchode

Budeme ponúkať najlepšie nákupné prostredie pre vás.Môžete nájsť

najviac módne oblečenie a vosk tkaniny tu s

nižšia cena .

My zvyčajne ponúkajú zľavu pri celebreate dovolenku.

Tak prísť a dostať to, čo potrebujete! Prosím, obráťte sa na predajcu, pred nákupom!

textílie pevná šírka 1,5 m

ak sa kúpiť 1pcs=1 meter *1,5 m

predám 2 ks= 2 m *1,5 m

predám 3ks= 3 m *1,5 m

kúpiť 4pcs= 4 m *1,5 m

A tak, ak si kúpite viac,sme nie rez

budete mať dlhý kus rovná metrov, ktorý ste zakúpili,

Ručné meranie, rezanie, tam je chyba ~ (chyba 1-2cm)

Kupujúci čítať

1. Bežný tovar prostredníctvom DHL, fedex je zadarmo, môžete si tovar po 3 až 7 pracovných dní, dúfame, že všetci zákazníci dostanú tovar prvýkrát. (okrem špeciálnych)

2. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v projekte cenu alebo prepravné náklady, je na zodpovednosti kupujúceho, kupujúci je zodpovedný za krajiny daňového zaťaženia a/alebo povinností, ak je to potrebné.

3. 3 dní vrátiť politike, ak existuje akékoľvek poškodenie tovaru, napíšte nám fotografie, pošleme nový tovar čo najskôr, tovar, ktorý nie sú spokojní, budeme akceptovať vrátenie peňazí alebo zmeniť, ale nebudete používať alebo poškodenia tovaru,

4 keď sa zobrazí tovar, prosím, potvrďte prevzatie tovaru, ak ste spokojný, dúfam, že nám môže dať päť-hviezdičkový dobrú spätnú väzbu, vaša odozva je náš rast je dôležité usmernenie.

5. Ukladáme všetky výrobky sú všetky reálne streľba, ale preto, svetla, Uhol a obrazovka počítača rôznych dôvodov, materiál skutočných farieb môže byť trochu mimo farieb a obrázkov, vezmite prosím na vedomie, keď zákazník objedná, prosím, potvrďte farbu vybraného.

Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás, budeme riešiť na vás, kým budete spokojní.

Veľmi pekne vám ďakujem za váš príchod

Dúfam, že budeme mať dobrú spoluprácu

Spokojní, prosím, dajte nám päť hviezdičkový chvála

Štítky: cartoon textílie, 100 hodváb, blúzka šifón, patchwork kožušiny textílie, barkcloth, šaty st, textílie v meter, porno tričko, šifón šaty ženy, šifón textílie pre šaty.


( 3 Hodnotenie )

Počet