Tuya Smart Zigbee Detektor Dymu Čidlo Smart Home Security Požiarneho Poplachu Bezdrôtovou Inteligentný Život Aplikácie Ovládanie Oznamovacieho

€18.68


Parameter:

Spôsob komunikácie: ZigBee

Napájanie: DC 3V (CR123A)

Hladina zvuku: ≥85 db/ 3M

Monitorovanie rozsah: 3 m pred

Pracovná teplota: -10℃? + 55℃

Pracovná vlhkosť: 10%-95%RH

balenie zoznam:

1 * Smart dymový alarm

1 *Užívateľská Príručka

Funkcie:

1. Tuya Smart ZigBee Detektor Dymu: Musia byť vybavené Tuya ZigBee wireless gateway hub, ktoré sa použije s detektor dymu senzory a rôzne ZigBee smart produkty. Ukázalo sa, že to je most a riadiace centrum pre inteligentné domy a zábavných podnikov vo všetkých ZigBee výrobkami ako hrať nezastupiteľnú úlohu, a uvedomiť si celý link domu. Po pridaní rozbočovač pre Smart Života / Tuya Aplikáciu, stačí pridať snímač k ZigBee hub.

2. Profesionálne labyrintová konštrukcia podporuje rapid fire vnímanie, zabezpečuje vysokú citlivosť na dym a teplotu, účinne znižuje počet falošných poplachov, a robí polícia presnejšie. Preferovaný spomaľujúce horenie materiál plášťa je použitý pre radiačnú odolnosť a tepelnú odolnosť a odolnosť voči Nárazu. Okrem toho, detektor dymu tiež poskytuje live zvukové alarmy a blikajúce svetlá.

3. Aplikácie push notifikácie a ovládanie: Kompatibilný so Smart Život a Tuya Aplikácia dokáže rozpoznať nebezpečenstvo požiaru alebo dymu v čase a odosielať upozornenia na smartphone v reálnom čase, bez pripojenia na budík hosť, ktorý môže pracovať samostatne, a pripojenie k ZigBee hub oznámiť alarm situácie, Dokonca aj indikátor slabej batérie v smartphone app.

4. Táto nová verzia ZigBee má vlastnosti nízka spotreba energie dizajn a dlhá životnosť batérie, a má nízke napätie monitorovanie riadka funkciu. Dymový alarm funkcia inteligentne podpora vzdialenej self-check a príručka funkcia stlmenia dymu bezpečnosti prostredníctvom smart telefónu aplikáciu, ako aj inteligentné tlačidlo pre manuálne otestovať a nemý. Je vhodný pre rodinné domy s potenciálne nebezpečenstvo požiaru, veľké nákupné centrá, sklady, atď. .

5. Veľké reálnom čase voice alarm riadka: smart detektor dymu má široký rozsah monitorovania 3 m dopredu. To bude rozumne a rýchlo uvoľňujú výstražný zvuk viac ako 85 db a automaticky push notifikácie App; vrátane 2-ročný kompletný záručný a 60 Dní peniaze späť záruka, aby ste úplne spokojní.

Štítky: ios domácej automatizácie, prepínač tuya, smart home, wifi zástrčku snímač teploty, heiman, dvere tuya smart, tuya zigbee, moeshouse prepínač, zigbee, home decor.


( 2 Hodnotenie )

Počet