DIY puzdro pre iPhone 11 pro 3D Zvierat kryt telefónu ip XS MAX XR ručné modrá krémová shell X/XS 7/8 plus 6/6s+ čokoláda dievča, darček

€14.08


DIY 3D krémová zadný kryt telefónu prípade

Popis

1. Materiál: mäkké tpu kryt krémová lepidlo

2 . Farba: ako zobraziť

3. Model: pre iPhone

4. Package:1*zadný kryt+ 1*popruh

5. Tento kryt je možné prispôsobiť, ak je to potrebné, prosím, kontaktujte nás alebo poznámka váš model telefónu.

Priateľské Tipy:

a. Krémová prípade je ručne vyrobené, tak to trvá asi 5-10 dní sa vyslať.

b. Ako je ručné, nemôžeme zaručiť, že každý prípad je presne rovnaký. Zatiaľ, vzhľadom na rozdiely telefónu modelov, v prípade, že máte príjem sa môže mierne líšiť od ukazuje fotografie, pretože musíme ju upraviť na váš požadovaný model telefónu. Ale môžeme potvrdiť, že každý prípad bude ako krásny a roztomilý, ako obrázky.

Spôsob platby 1.Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii na Rakuskevina.sk ako Alipay, kreditné karty. Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás. Na ochranu vašich záujmov,vaša platba bude dočasne v držbe Sos,a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým. Doprava 1.Naše prepravné ceny zahŕňajú náklady na prepravu, manipuláciu, balenie a súvisiace náklady na pracovné sily. 2. Položky sú všeobecne dodávaný s 2 obchodný deň po vaša platba bola zúčtovaná (sobota a nedeľa a štátny sviatok vylúčené) 3.Nie sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane. 4.Objednávka bude odoslaná na váš list lodnej dopravy v rámci dodacej lehoty týkajúci sa zoznam prepravné služby nižšie. Ak nechcete dostávať balík v čase doručenia, prosím, kontaktujte nás, budeme sa s tým vyrovnať a reagovať do 24 hodín u vás. Vrátenie Peňazí 1.Sme plne garantovať, že naše položky. Všetky položky sú v úplne novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak, inde v popise. 2.Všetky vracia chybný inak museli byť preauthorized. Prosím kontaktujte nás a získajte autorizáciu, a vrátenie adrese pred odoslaním položku späť. 3.Vo všetkých prípadoch, kupujúci zaplatiť poplatky za doručenie na vlastné náklady na vrátenie výrobkov na výmenu alebo vrátenie peňazí. Sme bude zodpovedný za poštovné náhrady. Spätná väzba 1.Naším cieľom je, aby sa ubezpečil, že ste radi, kupujúci a príjemné nakupovanie s nami. Prosím, kontaktujte nás pred odchodom dochádzky neutrálne (3 hviezdičky) alebo negatívne(1,2 hviezdy), budeme sa snažiť vyriešiť problém. 2.Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme sa snažiť vyriešiť všetky problémy. Ostatné 1.Ak budete musieť dať väčší poriadok, ktoré je viac ako max množstve, prosím, kontaktujte nás získať špeciálnu zľavu. 2.Môžeme urobiť drop shipping, napíšte zákazníkov adresu pri vytváraní objednávky je ok. 3.Akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás.

Štítky: puzdro pre iphone 6 kráľovná a kráľ, prípade ip xs, prípade ip xr, puzdro pre iphone xr ošípaných, 3d macaron čokoláda iphone prípade, ip 6 prípade drake, telefón prípade krémová, čokoláda gumy, iphone 11 kawaii, prípade ip x.


( 1 Hodnotenie )

Počet