Ručné Elektrické Tin Sacie Bulík Pero Spájkovanie Čerpadla Spájkovanie Nástroj S Vymeniteľné Trysky EÚ Plug and Tryska Cleaner

€3.05


Funkcie:

842A elektrické s dvojakým použitím, sacie tin bulík má krásny vzhľad, jednoduché cicať cínu. To môže byť používané na take komponenty mimo doska, kým nie je škodlivé komponenty a dosky s elektronickými obvodmi. Je špeciálne používa na nahradenie integrované obvody a multi-peši. Sacie tin lízatko môže byť použitý ako general electric železa. To je základný nástroj na obranu, vedecko-výskumné, komunikatívne, letecký priemysel, počítač, rádio, televízia, elektronické profesionálny personál údržby a väčšina rádio nadšencov.

Pokyny:

1. Používa 220V 50Hz napájanie s 30W energie;

2. Zapnite napájanie, predohrev pre 3-5 minút;

3. Zatlačte na piest rukoväť, bod cín sacia tryska na spájkovanie časť; po cínu má rozpustené, stlačte ovládacie tlačidlo, spájky je nasávaný do valca;

4. Tin sacie zariadenie je vybavené dvoma rôznymi priemer sacieho trysiek, v závislosti na hrúbke komponent viesť;

5. Keď zváranie, rovnaké operácie ako spájkovanie železa;

6. Keď demontáž valec, stlačte navigačné tlačidlo nadol na hornej časti valca podľa smeru šípky, vytiahnuť valec a rukoväť od seba v rovnakom čase, a valca môže byť oddelené von; keď demontáž sacia tryska, točiť sa proti smeru hodinových ručičiek a vytiahnite ho;

Poznámky:

1. Skontrolujte, či napätie je v súlade, príliš vysoké alebo príliš nízke napätie nie je priaznivé pre použitie;

2. Pred použitím, rotácie valca a sacie dýzy tesné, aby nedošlo k úniku. V opačnom prípade to bude mať vplyv na sacom.

3. Jasné spájku nečistôt v sacia tryska a valca často, a pridať trochu oleja, aby sa piest;

4. Zakaždým, keď sa po použití, zatlačte na piest 3-4 krát na odstránenie zvyškového slamy pre sacie dýzy a slamy ďalej hladké použitie;

5. Sacie tin zariadení je prísne zakázané na inštaláciu a odstránenie časti jeho elektrické časti, keď je zapnutá.

6. Je to normálne, že tam je niečo dymu v dôsledku vykurovania, keď prvý raz používať nové tin sacie čerpadlo. To sa prirodzene zmizne po desať minút.

7. Keď používate, prirodzené chladenie spájkovačka základňa musí byť vybavené a držiak na pero by mali byť umiestnené v železnej základňu.

8. Ak je napájací kábel poškodený, vyhnúť sa riziku, musí byť vymenený výrobcom alebo oddelenie údržby alebo podobné plný úväzok personál.

9. Tento produkt má uzemňovacieho, ktoré by mali byť použité spolu s soketu s kontaktmi. Venujte prosím pozornosť na bezpečnosť.

1 X Elektrické Tin Sacie Bulík

1 X PCB Dosky Tryska Cleaner

1 X Vymeniteľné Trysky

Štítky: desolder elektrické čerpadlo, cínové spájky, sacie perá, meď pcb cleaner, smd vákuum, handskit spájky, žehlička na spájkovanie cínom, vysávač vysávač, spájky nástroj, desold.


( 2 Hodnotenie )

Počet