ESUN CHKO+ Vlákna 2.85 mm CHKO Plus 3D Tlačiarne Vlákna Rozmerová Presnosť +/- 0.03 mm 1 KG (2.2 LBS) Cievka 3D Tlač Vlákna

€31.70


Vlastnosti Produktu:

【Rozmerová Tolerancia +/- 0.03 mm] vyzýva Minimálne tolerancie a nízke deformácie zabezpečiť konzistentné kŕmenie a stabilné výtlačkov, č upchávaniu, extrémne vysoká úspešných sadzby, čo vedie v tlačenej časti, ktoré majú vynikajúcu povrchovú úpravu a sú veľmi presné. 【Spleť Zadarmo & Č Zapojenie] vyzýva Celková Dĺžka: 133-136m. Plný 1KG 3D tlačiarne vlákna cievky, ideálny guľatosti a veľmi tesné priemer tolerancie, neprekrýva alebo spleť. Topiť dobre, krmivo hladko a neustále bez zanášaniu dýz alebo vytláčacie. 【Životného prostredia Príjemný Materiál] vyzýva CHKO+ je zlepšiť a inovovať na základe CHKO, vysoká pevnosť a lepšie húževnatosť. eSUN vlákna sú vyrobené s pannou materiálov, biologicky odbúrateľné a šetrné k životnému prostrediu, netoxické a nízky zápach, NIE je na škodu pre používateľa a životné prostredie. 【Vysoká Kompatibilita] vyzýva Kompatibilný s väčšinou z FDM 3D Tlačiarne, ktoré používajú 2.85 MM vlákna, napríklad: Prusa, Reprap, Afinia, MakerBot, PrintrBot, UltiMaker, Airwolf, Aleph Objekty, Makergear, Hore, Lulzbot, Simplify3D, Flashforge, atď. 【Evakuované Zapečatené Balenie] vyzýva Čistá Hmotnosť: 1 KG. eSUN vlákna prichádza v zalepenej vákuové vrece s desikant taška na uchovávajte ho v suchu a udržať sa na prach a cudzích častíc, zabrániť tryska džemy a výnos hladké 3D modely.

Štítky: esun vlákna, 3d tlačiarne príslušenstvo profil, 1 kg vlákna chko, esun chko, vlákna chko, esun, sunlu chko, 3d tlačiarne, matica t8, vlákna.


( 1 Hodnotenie )

Počet