Najlepšie ryby filtračný materiál . EHEIM Biologické Filtračné Médium . EHEIM SUBSTRATpro.EHEIM Optimalizované bio-filter medium

€3.90


Poznámky:

-Výrobok neobsahuje retail balenie. Ak potrebujete obale výrobku, obráťte sa na nás. Zaistíme, že tovar je v dobrom stave.

P objednávacie Meno:EHEIM Biologické Filtračné Médium

Biologické Filtračné Médium

Hlavnou úlohou biologické filtračné médium je ponúknuť najlepšie kolonizácia podmienky pre baktérie kultúr, takže po krátkom čase baktérie trávnik vyvíja. Baktérie zdroj na časticami nečistôt všetkého druhu a previesť látky dôležité pre akvárium. Po prvý čistiaci proces, mechanické filtračné materiály (napr. EHEIM MECH alebo MECHpro) biologickej filtrácie je najdôležitejšie. Poskytuje jasné, zdravú vodu a stabilná vody hodnoty. To je dôvod, prečo sme investovali veľa výskumnej práce do rozvoja biologické filtračné médium.

EHEIM SUBSTRATpro

Optimalizované bio-filter medium s perfektným objem použitie, dlhé intervaly medzi čistením a top rozkladu výkon.

SUBSTRATpro pozostáva z pearl-tvarované spekaného skla. Sférické tvar dáva vysokej objemovej hustoty. Teda celý objem v filtrom (filter koše alebo modulov), môže byť využitá. Tiež optimálne povrchu guľôčky poskytuje intenzívne kolonizácia dôležité čistenie baktérie.

Vzhľadom na vysoký počet baktérií, vrchol dusitan náklady sú ľahšie zníži a intervaly údržby filtra materiálu sú dlhšie.

EHEIM SUBSTRATpro je vhodný pre sladkej a morskej vode je umývateľný a môže byť znovu použité. Optimalizované bio-filter medium vyrobené zo spekaného skla Vysoká objemová hustota v dôsledku sférického tvaru (korálky) Veľmi husté kolonizácia baktérií Dlhšie intervaly medzi čistením Lepšie zníženie dusitan zaťaženie Opakovane (opláchnite dôkladne vyčistiť) Vhodné pre čerstvé a morská voda

Tip:

Nikdy nečistite alebo zmeniť všetky filtračné média spolu v jednej operácie (a nikdy nečistite príliš dôsledne). Baktérie kultúr nesmie byť úplne zničené, inak re-kolonizácia bude retardované. Filtračné koše na externé filtre a filtračné moduly v interné filtre aquaball a biopower sú ideálne pre čiastočné čistenie.

Štítky: bio médií, oblasti akvárium filter, lacné biologické filtračné médium, akvárium extern filter, eheim, bazooka pivo, Filter Médií, akvárium médií, akvárium filter ryby nádrž čerpadlo vzduch tichý, akvária eheim.


( 3 Hodnotenie )

Počet