5 ks Multi-function Silikónové Tattoo Ink Pigment Držiak Stroj Microblading Perá, Stojan na Maľovanie Pohár Bavlnenou handričkou Stojan Dodanie

€10.15


Detaily produktu Silikónový materiál je bezpečné, netoxické, odolné a pohodlné na dotyk. Ideálny pre prácu tetovanie, tetovanie obočia a pláva pery. Môžete držať permanentného make-upu perá, atrament poháre a vata. Jednoduché umývanie, a professional alebo home používanie je OK. Oválny tvar a prenosné veľkosti sú vhodné na prepravu. Špecifikácie: Materiál: Silikón Farba: Zelená, Ružová, Fialová, Modrá (Voliteľné) Rozmery: 10.8 * 6 * 1.8 cm / 4 * 2 * 0.7 palec Balík Hmotnosť: 82g Typ: Tetovanie Príslušenstvo  Funkcia: Holding Tetovanie Stroj, Pero, Atrament Pohár a Bavlnenou handričkou balenie Obsahuje: 5 x Tattoo Ink Držiak (Obsahujúci Držiak Len) Refundácie 1.Ak nie ste spokojní s týmto položku po prijatí do 7 dní), môžete odoslať ju späť, Kupujúci zaplatiť poštovné vrátiť položku. Uistite sa, že položka s pôvodnom stave. 2.Vrátime vám 100% platby alebo výmenu súvisiace položky. Vaša 100% spokojnosť je náš cieľ, a to je naša povinnosť, aby zárukou kvality. 3.Kupujúci by mal kontaktujte nás pre vrátenie adrese pred expedícia zásielky, a kupujúci by nám povedať prepravné údaje a predpokladaný čas príchodu. Nie sme zodpovední za vrátený parciel a strát. Spätná väzba 1. Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! 2. Sme závislí na našich spokojnosť zákazníka uspieť. Preto vaša odozva je veľmi dôležité . Spätná väzba je veľmi dôležitá . Ak ste spokojní s našimi položky, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. 3. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, ak moje produkty nemôže uspokojiť svoju spokojnosť na všetkých. Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.

Štítky: galaxy tool, krúžok tetovanie, spp tetovanie, gunpla model, pohár pigment, model poľský, držiteľ tetovanie, model nit, model farba miešačky, model farba stojana.


( 1 Hodnotenie )

Počet