MICWL Najvyššej Kvality Cardioid Lavalier Klope Black Kondenzátorových Mikrofónov pre AKG Samson Gemini Bezdrôtový Vysielač XLR 3Pin Mini

€10.68


1.Malé a nádherné tvar je veľmi módne. 2.Vyrobený ABS materiálu, ktorý je silné, odolné a ekonomické. 3.Malé a nádherné pevné železa golier klip je veľmi stabilný a trvanlivý. 4.Ľahší, mäkké pripojenie konfigurácia môže minimum hluku. 5.Mnoho konektory, zápas pre mnoho druhov spustení systému. 6. Professional: štandardné kvalitu zvuku spolu s prekvapujúce, trvanlivosti, aby tento mini Lavalier mikrofón ideálny pre takmer všetky hlasný zvuk a reč aplikácie. Užite si slobodu pohybu, diskrétne prevádzku a výnimočnému výkonu vhodné pre každú príležitosť. Mini ucho-závesné Lavalier mikrofón odpovede dopyt po cenovo dostupné, inovatívne a spoľahlivé Lavalier mikrofón 7. Ľahké, Pohodlné & Trvanlivé: Profesionálne vokálne vyzdvihnutie kondenzátorových mikrofónov. Má 1.2 M kábel pre jednoduché pripojenie. Obsahuje Kovovú sponu a čelné sklo. Mikrofón funkcie cardioid vyzdvihnutie vzor. Pot a protiprachová Vyrobené Prevažne pre Vnútorné a Vonkajšie profesionálov. Navrhnutý pre Použitie na Javisku, Domy Uctievania, Pedagógom a Iné Aplikácie Vyžadujúce Minimálne Mikrofón Viditeľnosť v ruke bezproblémovú Prevádzku. Špecifikácia: Obchodné meno: skrytý mikrofón Prvok: Electret Kondenzátora Polárnych pattem: Všesmerového Frekvenčný Rozsah: 20-20kHz SNR >63dB Výstupná Impedancia ≤680Ω Pomer Signálu k Šumu: TBD Citlivosť -47dB ±2dB Dĺžka Kábla: 1,2 M Konektor: Mini Bezpečne 3 Kolík XLR TA3F konfigurácie pre Bodaypack vysielač . Kompatibilné s AKG, Gemini,Samson Tela-Pack Vysielač Modely (mini XLR TA3F 3-pin)

Štítky: slúchadlá akg q460, klope mikrofón xlr, jack xlr mikrofón, samson, tonearm samson mikrofón, mic samson, panna, microphon bezdrôtové, skupina mikrofón, microphon professional.


( 0 Hodnotenie )

Počet