100ks/veľa hot predaj Kolo Hamburger Živice Ploché späť Cabochon Zápisník Embellishment DIY Telefón Dekorácie 11 mm

€11.81


1 .Farba:ako na obrázku

2. materiál:živica

3.veľkosť:11 mm( remeselné existujú merania do 1 mm až 3 mm chyby, 1.v=25,4 očakávané mm, 1 mm≈0.039 v )

4. Môžete si vybrať farbu, ktorú ako na obrázku,alebo máme loď náhodný

5.Pôvodné miesto:Čína (pevninská časť)

Poznámka: 1. Pretože je vyrábané ručne, každý výrobok sa mierne líši od tej v obrázkoch. 2. Tento produkt má retro technológie, niektoré podrobnosti pórov v rámci normálnych známky nerovnomerného proces umožňuje kvalifikovaný kategórie 3. V dôsledku rôznych dávkach, farba rozdiel rôznych monitory, svetlo alebo ručné meranie, tam bude malý rozdiel, o veľkosť, alebo farbu, ale tento typ je rovnaký a funkcia nie je dotknuté. Dúfam, že ste pochopili. Prosím, myslíte, že starostlivo pri objednávke. Ďakujem.

Spätnú väzbu a Spor

Mali by ste si nájsť niečo, aby ste nešťastní, prosím, láskavo kontaktujte ma pred odchodom, negatívny/neutrálne spätnú väzbu alebo otvorení sporu. Budeme riešiť problém pre vás príjemný a rýchlo. Kontaktujte nás bude najlepší spôsob, ako vyriešiť problém. Vážime vaše nákupné skúsenosti, sme sa vždy snaží robiť lepšie.

Ak ste spokojní s našimi transakcie, srdečne vás pozývame opustiť pozitívnu spätnú väzbu.

Ďakujem vám za pochopenie a spoluprácu.

Služby 100% Záruka

Ak nie ste spokojní, nie som šťastný! Vaše sastisfication je naše šťastie! Len mi email, ak nie ste spokojní s niektorou z mojich výrobkov Sme sa čo najlepšie vyriešiť všetky pre vás problém.

Vrátenie 100% 100% Kreditu 100% Náhrada 100% Exchange.

Štítky: bodka smalt, ručne vyrobené drevené, milujem ťa, dar lásky, ručné upratovanie, náboženské ploché späť živice cabochons, smalt nálepky, moderné ploché späť živice cabochons, horocop živice plesní, celicon živice plesní.


( 0 Hodnotenie )

Počet