Sex Dospelých Produktu 10 Rýchlosť Bezdrôtového Diaľkového Ovládania, Sexuálne Hračky pre Ženy Stimulátor Klitorisu Láska Klitoris, Vajcia Vibrátor Telo Masážneho

€8.87


Sex Dospelých Produktu 10 Rýchlosť Bezdrôtového Diaľkového Ovládania, Sexuálne Hračky pre Ženy Stimulátor Klitorisu Láska Klitoris, Vajcia Vibrátor Telo Masážneho

Pre viac informácií alebo produktov, prosím zanechať správu, odpovieme vám hneď, ďakujem!

Špecifikácie:

Materiál: Lekársky silikón + ABS

Farba: Fialová, čierna

Napájanie: USB nabíjateľné

Sex vajcia veľkosť: 86mm (L) x 33 mm (Max. Dia)

Radič veľkosť: 60x39mm

Čas nabíjania: Približne 1 hod.

Pomôcka čas: Asi 50 minút

Package: Diskrétny balík

Funkcie:

Bezdrôtové diaľkové ovládanie, má dlhšiu ovládanie vzdialenosť potom podobné výrobky, efektívna vzdialenosť 20-30 metrov;

Móda a krásny vzhľad s viac praktické, ľudské dizajn môže dosiahnuť vaše G spt oblasti účinne;

Zvýšiť sexuálne vzrušenie tým, že sú k dispozícii masáže, rýchlosti alebo dráždi citlivých oblastiach;

Vybavené high-end motor, ultra-tichý, silnejšie vibrácie, ako aj dlhšiu životnosť.

Návod na použitie (Ako na star):

1. Sex vajcia môžu byť použité samostatne, môžete tiež použiť spolu s kontrolóra;

2. Použitie sex vajcia sám: Stlačte tlačidlo power tlačidlo na 2 sekundy pre zapnutie, stlačte tlačidlo power tlačidlo na prepínanie frekvencie, 10 frequence. Stlačte tlačidlo napájania na 2 sekundy vypnete vajcia.

3. Použitie sex vajcia spolu s radič: Stlačte tlačidlo napájania vajec a ovládači na 2 sekundy zapnete stlačením tlačidla "+" alebo" -", ak chcete zvýšiť alebo znížiť vibračná frekvencia, aj "+" a "-" tlačidlá majú 10 kruhová frekvencia. Stlačte tlačidlo Napájania na 2 sekundy vypnete produkty.

4. Pokyny pre nabíjanie: Zapnite nabíjací konektor, potom zapojte kábel USB, nabíjací čas je približne 1 hodinu. Počas nabíjania, led tlačidla bude blikať a prestanú blikať po úplne nabitá.

O Balík s cieľom chrániť vaše súkromie, garantujeme ak chcete odoslať svoje produkty v bezpečnom stave. Produkt bude plná žltá bublina plastové obálky, aby sa zabránilo poškodeniu počas prepravy. O Záruke vrátenie peňazí ak je položka nezodpovedá popis alebo chybné. O Výrobok, Všetky výrobky sú 100% zbrusu nový, funkčný a starostlivo skontrolovať pred odoslaním von. Všetky výrobky sú vyrobené z Lekárskej triedy materiál, 100% bezpečnosť, neškodné pre telo, (To je normálne že sa budete cítiť mierny zápach pri prvom otvoriť, pretože bol výrobok v obale mesiacov. Prosím, vyčistite ho a vysušiť prirodzene, vôňa zmizne čoskoro.) O Zásielku pošleme von, aby v lehote 5 pracovných dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím, sviatkov, a tak ďalej. Ak objednávku dosen nie recevie v vyhlásiť času, prosím, kontaktujte nás. Čo ak spĺňajú produkt problém, použite Prosím produktu podľa manuálu prvý, ak sa stále nemôžete použiť to, prosím, kontaktujte zákaznícky servis v čase, prosím neotvárajte spor bude, veríme, že communiocation je oveľa lepšie ako spor. O Pracovný Čas, Pretože čas rozdiel, tam bude odkladu v komunikácii, ale správy budú odpovedať do jedného pracovného dňa. prosím, buďte trpezliví. O spätnú Väzbu Sme zreteľom zákazníkov ako naši priatelia. Dúfame, že sa vám môže obchod od nás viac šťastia a menej starostí. vaša podpora je pre nás veľmi dôležité, Prosím, nezabudnite na nás nechať 5-Hviezdičkový spätnú väzbu.

Štítky: diaľkové ovládanie vibračné vajíčko nohavičky, bluetooth vibrat, diaľkovo ovládané vibračné vajíčka, remote controll vibračné vajíčko, moster pub, diaľkové ovládanie vibračné vajíčka dospelých, vibrat, diaľkové ovládanie vibračné vajíčko mini, monster sex, app dildo.


( 2 Hodnotenie )

Počet