Elektrické Cesnak Frajera Robustné Odolné Mini Drvič Chopper USB Nabíjanie Pre Drvený Cesnak Drveného Zázvoru Rozdrvené Čerstvé Chilli

€5.66


Elektrické Cesnak Frajera Robustné Odolné Mini Drvič Chopper USB Nabíjanie Pre Drvený Cesnak Drveného Zázvoru Rozdrvené Čerstvé Chilli

Odrážky: 1、Elektrický Drvič: elektrický drvič vám rozlúčka so strane, ťahanie, ktoré môžete jednoducho stlačte tlačidlo na hornej automaticky zničiť ho.

2、Robustná a Odolná: nerezovej ocele čepeľ je robustný a odolný, a môže znížiť efektívne. Potraviny-kvalitné plasty v pohári neobsahuje BPA, môžete podržať jedlo bezpečne, je silný a neobsahuje baktérie.

3、Rýchlo Sekanie: ostrá čepeľ z cesnaku chopper môžete rýchlo nasekáme cesnak, koreniny, orechy, zelenina, mäso, kocky ľadu, atď. Je veľmi vhodný pre malé potraviny. Môžete ho použiť na varenie, baby potravinový doplnok, smoothie nápoje.

4、Jednoduché Čistenie: Jednoducho povedané potraviny alebo prísady do mini mixér ručne, zámok veka a začať s jedným tlačidlo, ak chcete rýchlo sekanie potravín. Misy a čepeľ môžu byť oddelené pre jednoduché čistenie.

5、perfektný kuchynský nástroj pre drvený cesnak, drvené zázvor, drvené čerstvé chilli, drvené orechy, mleté mäso, tekvica pasty, atď., čo musíte mať artefakt pre potraviny výskumu milenci.

Špecifikácia:

Materiál: PC, PP plastu

Napájanie: USB nabíjanie

Menovitý výkon: 30W

Batéria napätie: 3,7 V

Menovité napätie: 5V

Čepeľ: 304 nerezovej ocele

Kapacita: cca 250ml

Veľkosť: o 9.7*8.7*8.7 cm/3.82*3.43*3.43 palec

Farba: biela, ružová, zelená

Balenie Zoznam:

1*USB Kábel

1*Elektrické Cesnak Frajera

Štítky: drvič zemiakov, cesnak, lis na cesnak, elektrické potravín shredder, chopper cesnak, cesnak drvič rocker, frajera, chopper pre potraviny, mini chopper, drvič cesnak.


( 0 Hodnotenie )

Počet