Moderné silver lustre, osvetlenie, obývacia izba luxusný luster so zlatými strapcami spálňa hliníkové strapec svetlá pre kuchyňa

€153.70


Milí priatelia,

Ak máte záujem o tento lampa, prosím, zbierať kupón a objednávku. Pre akékoľvek otázky alebo špeciálne požiadavky, prosím, obráťte sa na predajcu prostredníctvom služby okamžitých správ alebo cez WhatsApp +8618512460726. Máme objednané poistenie pre všetky produkty, v niektorých krajinách je možné iniciovať zadarmo vrátenie peňazí za žiadne dôvodu v lehote 15 dní od doručenia package -- "Zdarma " vrátenie". My sa budeme snažiť vyriešiť nepríjemné, aby sa zabránilo otvoreniu spor o vás. Máme Paypal účet a Sberbank, ak nie ste spokojní s našimi službami, sme pripravení ponúknuť náhradu škody. Dúfame, že riešenie bude podporovať priateľstvo. Prosím, postupujte podľa pokynov a získajte kupón teraz!

Štítky: moderný dekor, etsy sputnik luster, led luster loft, úlohou svetlá, zavesenie nástroja, chandelie, l led osvetlenie, narodenia knihy, luster pre krajinu, led skrutka.


( 2 Hodnotenie )

Počet