Veľké Živice Moldssilicone Pyramídy Formy, Živice Odlievacie Formy Pre Diy Orgone Pyramídy, Veľký Pre Paperweight, Domáce Dekorácie Et

€11.27


VEĽKÉ ŽIVICE FORMY: vyplniť celý živice formy, budete potrebovať asi 1200 g živice. Ak máte v pláne urobiť obrovské pyramídy, plesní, uvoľnite sa odporúča používať a robiť rozdeliť svoj proces odlievania do niekoľkokrát.

ORGONE PYRAMÍDY FORMY: Táto veľká pyramída forma je s meraním v mimo. môžete vykonať akúkoľvek veľkosť orgone pyramídy menšie ako 15 cm, ako je 4cm, 6typ, 10 cm pod.

ODOLNÉ SILIKÓNOVÉ MATERIÁL: Náš veľký živice formy sú vyrobené z odolného silikónového materiálu, veľmi flexibilné a ľahko de-plesní. Hotové projekty s vysokou transparentnosťou vzhľad.

POZNÁMKA: dávajte pozor na miesto, silikónové formy vložiť do plastového rámu presne, uistite sa, že všetky strany flush. Silikónové formy sú pre plavidlá použiť len, nie je vhodná pre potraviny.

Poznámka:

Ako vyčistiť: Prosím, vyčistite silikónové formy s liehom, a použite jemnú handričku na utieranie čisté.

Ako pre skladovanie: Prosím obchod živice formy mimo dosahu priameho slnečného svetla a prachu.

Ako vydania: odporúča sa použiť "formu" uvoľnenie. Ak nemáte, môžete použiť kvapku mydlo, zmiešajte s trochou vody ako release agent, práca ho do formy, potom zatlačte projekt od dna. Poznámka: uistite sa, že vaše živice pyramída je úplne vyliečiť.

Pevný plastový rámček stojan je súčasťou balenia; stojany pevné a silné na rovný povrch na zabezpečenie dokonale námestie založené orgone pyramída

Vnútorný silikónové formy sedí perfektne vnútri stojana. Bez stojana, môžete nájsť to veľmi ťažké na to, aby sa dokonale pyramídy ako vnútorná silikónové formy môže nakloniť na jednu stranu, ako si pridajte živice a kryštály.

Váhy vyryté na rámček stojan, ktorý si môžete zabezpečiť vaše pyramídy sú veľkosti, akú ste chceli.

Pyramída Formy Veľkosť: výška: 15 cm/5.9 palec ; base: 15 cm/5.9 inch x 15 cm/5.9 palec

farba:transparentná biela

Materiál:Silikón + plast

Obsah Balenia:

2 * Silikónové Formy Pyramída

1 * Plastový Rám

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: formy orgon, veľká pyramída živice plesní, formy pyramída, sklo ocele slamky, šperky box 12 ks, foto narodeniny nastaviť, puzdro j7pro dexter, lepidlo f plastové auto, pigment vody base, photocalled verano.


( 1 Hodnotenie )

Počet