Kórejský kozmetika, nadácia krém, bb krém, cc krém, make-up, zvýrazňovač, červenať, prášok, vankúš na tvár, žien kozmetika, tonálne base, korektor, tón, tonalnik, pre ženy, krása

€6.73


Dostatok zlata slimák vlhkosti Nadácia je trvalé Nadácie s snail sliz a zlata. To vyhladzuje textúru pokožky, masky nedokonalosti, zosúlaďuje tváre, tón a vytvára krásny matný povrch. Aktívne zložky Slimák hlienu. Sliz slimáky vyhladzuje pokožku, redukuje vrásky, stimuluje regeneračné procesy, lieči poškodeniu, zmierňuje napätie a stres, rozjasní pigmentové škvrny a prebúdza svoje ochranné Derma funkcie. Zlato. Biologicky aktívne zlato aktivuje metabolické procesy, stimuluje krvný obeh, zvyšuje účinnosť pokožky, vyvoláva syntézu kolagénu a elastínu, zosúlaďuje tón pleti a zlepšuje pleť. Azelaic kyseliny. Táto kyselina sa má výrazný účinok. Blokuje patogénnych mikroorganizmov, bojuje proti akné, normalizuje mikroflóru, a tiež podporuje self-čistenie mazových žliaz. Glycerín. Tento komponent absorbuje vlhkosť z okolitého priestoru a pomáha ju držať vo vnútri pokožky. To umožňuje stanoviť optimálnu úroveň hydratácie a chrániť pleť pred sušenie. Výhody použitia Efektívnosti. Krém pokrýva pokožku tenkou závoj, matiruet to dáva, krásne farby a dobre upravený vzhľad. To pomáha maska drobné nedostatky na tvári, zníženie závažnosti vrásky, skryť pigmentácie. V rovnakom čase, výrobok je úplne neviditeľný na koži, vyzerá to veľmi prirodzené a prírodné. Pohodlie. Krém má svetlo a jemnú textúru, vďaka ktorej je dobre rozložená pokožky, je dobre vstrebáva, nie je vytvoriť zlepenia, gravitácie a nepohodlie. Starostlivosti. Krém nielen zakrýva nedokonalosti, ale tiež pomáha ich odstraňovať. To normalizuje úroveň hydratácie, bojuje patogénnych mikroorganizmov, schne, zápal, upokojuje podráždenie, vytvára optimálne mikroflóry a odstraňuje mastné lesk. Produkt

Krém je balený v štýlovej plastová priehľadná fľaša s jedným čerpadlom. Produkt je hermeticky v kartónovej krabici s podobným dizajnom.

Objem продукта-100 Ml. Spôsob užívania

S pomocou čerpadla squeeze out fľaše trochu prostriedky a uplatňovať očistený tvár. Rovnomerne distribuovať krém, s osobitným dôrazom na najviac problémové oblasti. Potom jemne vmasírujte do pokožky krúživými pohybmi.

Zloženie: butylene glycol, ппг-1-пэг-9 lauryl glykolu ether, Hydroxyethyl acrylate sodný акрилоилдиметил taurate, azelaic kyseliny, 1-2 hexandiol, slimáky tajomstvo, EDTA dinatry, acrylate kopolymér, rastlinné zložky, glycerín, voda, zlato žltá.

Štítky: make-up, základná tvár, veľkých, svetlý veľkosť, kórejský cosmet, krém na tvár, kórejčina, baku, krém slimák, základná nadácie, základom pre tvár, obrys tieň.


( 1 Hodnotenie )

Počet