Inteligentné Elektrické Vyhrievané Vesta Teplé Nastaviteľná Teplota Úrovni Brucha Späť Kúrenie Vesta Pre Vonkajšie Turistika Cykloturistika Chladné Počasie

€13.29


Odrážky:

1、Teploty a Načasovanie: Teplota medzi 113℉ a 140°F, H: (červená) o 140℉, M: (modrá)o 131°F, L: (zelená) o 113°F. Môže tepla 6-10 hodín.

2、Vykurovacej Zóny: Pomocou 3 vstavanú batériu vyhrievacie dosky, ultra-tenké a úsporných vykurovacích telies (vykurovacie plocha: chrbta a brucha) zabezpečiť hladké, pohodlné a rýchle teplo v interiéri aj exteriéri. (Batéria nie je súčasťou balenia).

3、High-kvalitný Materiál: Vyrobené z super mäkké bavlnené a polyester materiál, pohodlné na nosenie, vhodný najmä pre účinné teplo pod oblečenie. Vhodný pre mužov a ženy.

4、Teplé a Štíhly: Špeciálne Slim-Fit design pre unisex, perfektne hodí pre lepšie otepľovanie bruchu & oblasti pása, prosím, postupujte podľa veľkosti grafu pozorne si vybrali správnu veľkosť.

5、Široké Uplatnenie: nabíjateľné vyhrievaná vesta vám poskytne dostatok tepla, beh v chladnom počasí, pešia turistika, jazda na bicykli, motocykle, outdoorové aktivity, atď. Perfektný darček pre rodinu, priateľov a príbuzných.

Funkcie: 1. 3 nastaviteľné teploty úrovne, vykurovanie až 6-10 hodín.

2. Teplota môže dosiahnuť 25-45 stupňov Celzia.

3. 3 vykurovacie priestory, 2 vykurovacie priestory na brucho a 1 vykurovacej plochy na zadnej strane.

4. Univerzálna USB rozhranie, pomocou 5V/2A mobilný napájací zdroj (nie je súčasťou).

5. Stroj umývateľný a vodu, umývateľné, dobrá pružnosť, nie je ľahké vrások.

Špecifikácia:

Názov: Inteligentné Elektrické Kúrenie Vesta

Materiál: nylon + polyester vlákna (polyester) + fiber ohrevu drôtu

Veľkosť: pozri tabuľka veľkostí

Balenie Zoznam:

1XHeating Vesta

1XUSB Nabíjací Kábel

Štítky: tabuľka na obrazovke nastaviteľné, nakreslite tabuľku nastaviteľné, vyrovnanie nastaviteľné, nastaviteľné vyrovnanie chrbtom, nastaviteľný univerzálny vyrovnanie, vyrovnanie nastaviteľné koliesko, nastaviteľné otváranie dlaždice, vyrovnanie nastaviteľné nohy, nastaviteľné kruhu dlaždice, veľké dlaždice vyrovnanie.


( 2 Hodnotenie )

Počet