Pôvodný XIAO MIJIA Prenosné Aniónové sušič na Vlasy Nanoe Vody iónová starostlivosť o vlasy Professinal Rýchle Suché 1600W Cestovná Skladacia sušič vlasov

€22.40


Ak máte špeciálne požiadavky, prosím zanechať odkaz, keď mieste objednávky. Záruka: ponúkame tri roky záruka za sušič na Vlasy . Ak existuje akékoľvek poškodenie, pošleme vám zdarma diely, prosím, môžete ho nainštalovať (zašleme vám inštaláciu video). Ale ak je poškodené ľudské faktory, alebo ak je zničené vonkajších síl, budete musieť zaplatiť nejaký poplatok.

MIJIA Aniónové Prenosný sušič na Vlasy Hlavné Funkcie

* Desiatky miliónov vysoká koncentrácia záporných iónov, Jemná starostlivosť o vlasy a zlepšiť kučeravé vlasy. * Rukoväte možno sklopiť, malý a prenosný. * Inovatívne vyvážené vykurovacie teleso dizajn, vysoký výkon 1600W. * Dva režimy.Vietor, teplota a rýchlosť vetra môže byť upravená. * Aerodynamický hluk zníženie dizajn, Menej hluku, viac pohodlia. * Dvojité prehriatiu ochrana pre viac pokoj mysle. * Minimalistický estetický dizajn, jemné a decentné.

MIJIA Aniónové Prenosný sušič na Vlasy

Desiatky milióny záporných iónov. Robí vlasy viac nadýchané. Aniónové starostlivosť o vlasy, zložené, ľahko skladovať Rýchle sušenie s vysokou objem vzduchu. Malé rozmery a nízka hmotnosť

18000rpm, vysoká rýchlosť motora.

Silný vietor. Suché vlasy rýchlo. Vysoko-performance, high-rýchlosť motora poskytuje silnú moc a von fúka silný vietor 12 m za sekundu. Odborne upravené 6-krídlo ventilátor čepele, aby sa vietor viac jemná. Vietor je silný, ale nie suché. Pri sušení vlasov rýchlo, to vám dáva lepší zážitok. 12m za sekundu, rýchle sušenie s veľký objem vzduchu. 6-krídlo dynamické vyvažovanie ventilátor čepeľ

Desiatky miliónov vysoká koncentrácia záporných iónov

Jemná starostlivosť o vlasy a zlepšiť kučeravé vlasy. Vstavaný negatívne ióny generátor okamžite vytvára desiatky miliónov negatívne ióny, ktoré sú vydané na povrchu vlasov, neutralizovať statickej elektriny, a vyhladenie frizz. Účinne znižuje štiepeniu. Zanecháva vlasy pružné a lesklé. Znižuje štiepeniu. Odísť frizz. Zlepšenie statickej elektriny. Zvyšuje lesk.

Rukoväte možno sklopiť, malý a prenosný.

Kompaktný design je hračkou. nemám pocit, unavený, aj keď rana moje vlasy na dlhú dobu. Rukoväte možno sklopiť pre pohodlné skladovanie a môžu sa vykonávajú na obchodné cesty. Tookfun. Malý a ľahký. Skladacia rukoväť.

Inovatívne vyvážené vykurovacie teleso dizajn

1600W vysoký výkon ohrevu drôtu kónického tvaru veže dizajn a môže efektívne generovanie tepla, správania sa teplota rovnomerne, a spolupracovať s odvzdušňovací ochrany čistý vyhodiť von aj horúci vzduch. Rýchlo vyfúkať vlasy a zároveň znižuje prehriatie škodu, a právo teplota komplexne stará sa o vlasy.

Dva režimy.Vietor, teplota a rýchlosť vetra môže byť upravená.

Dve vetra, teploty a dve rýchlosti vetra. Horúci vzduch vysušuje vlasy rýchlo. Ľahko vyrovnať sa s ponáhľajúcich chvíle. Dlho stlačte tlačidlo studený vietor pre rýchly styling. Horúci vzduch. Studený vietor. Mäkké veterného. Silný vietor režime. Dlho stlačte tlačidlo studeného vzduchu. Silný vietor režime. Mäkké veterného.

Aerodynamický hluk zníženie dizajn

Menej hluku, viac pohodlia. 6-krídlo ventilátor čepele napodobniť tok dizajn lietadla vrtuľu. Každý fanúšik čepeľ prešla profesionálne opravná krídla a dynamickej rovnováhy ladenie, aby sa vietor mäkšie, účinne znižujú hluk a skúseností, viac pohodlia.

Dvojité nastaviť vietor ústa

Vzduch trysku možno otáčať o 360 ° pomôcť tvar. V rovnakom čase, dvojitá vrstva tepelnej izolácie dizajn môže znížiť teplotu tuyere a znížiť riziko popálenia.

Minimalistický estetický dizajn, jemné a decentné.

Povrch je navrhnutý s hrejivý pocit, ktorý je jemný a delikátny. tookfun. Čisté geometrické striedajú vzhľad, jednoduché contour lines. Elegantné proporcie tela, či už zložené alebo rozloženom stave, zobraziť geometrické estetický.

Intímne detaily

Intímne háčik na zavesenie pre jednoduché zavesenie skladovanie. Dizajn, aby sa zabránilo privretiu, bezpečnostné nebude štipku vašich rukách. 1,7 m napájací kábel, hrubé a vysokým teplotám.

Dvojité prehriatiu ochrana pre viac pokoj mysle.

Vybrané vysoká citlivosť teploty komponentov a teplota poistky, s vstavaným-in double prehriatiu, keď teplota prekročí bezpečnú dosahu, automaticky sa spustí vypnutia ochrany. Okrem toho, teplota underwriter môžete vykonať nezvratné ochranu v extrémnych situácii, a to je bezpečné.

Čas dodania Info (z Číny)

Cieľ

Európa

Severná Amerika

Ázia

Oceánia

Južná Amerika

Afrika

Rakuskevina.sk Štandardná Doprava

10 – 20 dní

20 – 35 dní

Rakuskevina.sk Premium Doprava

4 - 10 dní

8 - 15 dní

DHL

3 - 7 dní

7 až 15 dní

UPS/PRÍPRAVKOCH

7 - 15 dní

7 až 15 dní

Cieľ

Ruská Federácia

EMS / Post office

Centrálne, Volga

10 – 17 dní

Severozápadnom, Južnom,

Ural, Sibírska

15 – 25 dní

Ďaleko Na Východe Severný Kaukaz

25 – 45 dní

Pošleme na správne Zapojte Adaptér, ktorý je vhodný pre krajiny v dodaciu adresu:

EÚ Zapojte Adaptér (2 Pin Kolo Pin)

Väčšina európskych Krajín,Väčšina Afrických Krajín,Najviac na Blízkom Východe Krajiny,Južná Kórea,Čile,Paraguaj,atď.

NÁS Zapojte Adaptér (2 Pin Ploché Pin)

Spojené Štáty americké,Kanada,Väčšine Severnej a Južnej Ameriky, Krajiny,Japonsko,Filipíny,Thajsko,atď.

Štítky: deerma obuvi vlasov, iaomi mijia, vlasy dyson, Xiao, Deerma, dyson, mijia, dyson vlasy, mijia xiao, vlasy hair professional.


( 0 Hodnotenie )

Počet