1Pc AC 220V 10A Elektronické Digitálne 60moja Časovač Ovládanie elektrickej siete Časovač Zásuvky Čas Prepnúť

€5.40


1Pc AC 220V 10A Elektronické Digitálne 60moja Časovač Ovládanie elektrickej siete Časovač Zásuvky Čas Prepnúť

Popis:

Naše časovač zásuvka je široko používaná na kontrolu vodné čerpadlo a vaše domáce spotrebiče, mohlo by to ovládanie vyžaduje čas a pomôže ušetriť viac energie pre vašu rodinu. Plug and play, veľmi ľahko ovládateľný. A to má veľký čas stupnica pre nastavenie a čítanie čas rýchlo a jasne, a led indikátor môže tiež pripomenie, či elektrické zariadenie je v práci. Jeho škrupina je vyrobená z vysoko kvalitných ABS materiál, tak to je, aký je ideálny pre domácnosť nevyhnutné, ste stojí za to!

Funkcie: plášť je vyrobený z vysokokvalitného ABS materiálu, ktorý je ekologická, bezpečné a odolné na použitie. Najkratší čas je 1 minúta a najdlhší čas je 60 minút, načasovanie je veľmi presné. Plug and play, veľmi jednoduché a pohodlné použitie. Veľký časový rozsah je pre nastavenie času a rýchlo čítanie času jasne, a led indikátor by mohlo pripomínať, či je elektrické zariadenie na prácu. Úspory energie, vodné čerpadlo a domáce spotrebiče budú pracovať podľa čas, ktorý ste nastavili, a nie je potrebné niekto starať sa o nich. Môže byť široko používa na ovládanie vody, čerpadlá a domáce spotrebiče, ako sú dávkovač vody, ohrievače vody, klimatizačné zariadenia, elektrický ventilátor, ventilátor teplého, ryžové variče, akvárium, router, nabíjačka telefónu, elektrických bicyklov a pod.

Špecifikácie:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Shell Materiál: ABS

Farba: Biela

Pripojte Typ: Plug AU

Pätica Typu: Univerzálna Zásuvka

Napätie: AC 220V/50Hz

Maxium Príkon: 2200W

Maxium prúd: 10A

Nastavenie Časový Rozsah: 1 do 60 minút

Rozmery(d x Š x v x H): Cca. 10 x 6.3 x 7.3 cm / 4.2 x 2,5 x 2.9 palce (Zobrazí sa ako Obrázok)

Hmotnosť: Cca. 118g

Package Zahrnuté:

1 x Časovač Zásuvky

Vezmite Prosím Na Vedomie:

Vážený zákazník, Prosím, uisťujeme vás, kúpiť bez obáv o plug adaptácia. Poskytneme adaptér pre vás podľa inej krajine štandard a zabezpečiť jeho normálnom používaní.

Štítky: kuchynský časovač, časovač, napájacie zásuvky s časovač, pätica časovač, electron časovač, miestny časovača, časovač pet, týždenný digitálny časovač zásuvky, telocvičňa časovač, cyklus časovač zásuvky.


( 1 Hodnotenie )

Počet