Sunligoo Čakra Liečivé Kryštály, Kamene, Perly Drôt Zabalené Surové Selenite Stick Prútik pre Jogy Meditácie, Duchovné Reiki Vyrovnávanie

€5.16


Objednávka Viac Ako 100$ Budú Dodávané Voľne: DHL / Fedex / UPS / TNT, Bez príplatku.

80% Príkaz Doručený Succefully Do 20 Dní, 10% Do 35 Dní, Zatiaľ Čo 10% Do 60 Dní. Z Contol.

Funkcia : --7 ČAKRA drahé KAMENE OD ZHORA nadol, RESP.:Číry Kryštál Kremeňa,ametyst,lapis lazuli,zelená aventurine,tigrie oko,Červený Achát,Červený Jaspis --Selenite je kameň mentálnej jasnosti. Táto jasnosť zvyšuje duševnú flexibilitu a umožňuje silný rozhodovacie schopnosti. To môže ovplyvniť každodenný život ako úplnú duševnú jasnosť nich. --7 ČAKIER:čakry sú centier energie, ktorý sa nachádza na čiare tela. Každý z 7 čakier predstavuje fyzické, emocionálne alebo duševný stav, pomáha obohatenie vlastného ducha a dobre-bytosť čakry kamene sa používajú na rovnováhy čakry na dennej báze a na zvýšenie čakra uzdravenie. --MERANIE& BALENIA:Selenite Dĺžka:2.75"-3.74"(7-9.5 cm),šírka cca:0.4"(1cm).perličiek:6 mm. --QTY:1 ks 7 čakra Selenite Dekorácia, Ozdoba.Každú Objednávku sa dodávajú s elegantnej darčekovej krabičke . --SKVELÝ DARČEK VÝBER:Ideálne pre všetky darček príležitosti, skvelý darček pre vašich priateľov,milenca a rodiny na Vianoce, Narodeniny, valentín, Výročie, Deň Vďakyvzdania,Deň matiek,deň otcov, atď.Liečiť sami, alebo niekto špeciálne na túto 7 čakra Selenite domáce Dekorácie.

Poznámka:

Farba sa môže mierne líšiť vzhľadom k kalibrácie farieb jednotlivých monitor.

Prírodný Kameň,Každý Z Nich Iný.

Handwork Meranie Veľkosti.

Prosím, Aby Rozumné Chyba.

98% Poradie Shiped Do 2 Dní Po Jej Zaplatení.

Škodlivý Slabá Spätná Väzba Bude Mať Vplyv Na Váš Ďalší Nákup Na Platforme!

Zlé Spätnú Väzbu, Darca Najatý Súťažiaci Bude Hlásené.

Sme Radi, že môžeme Vyriešiť Problém a Ponúkajú Rozumné Po-predajný Servis,Pre Problém, Aby Sme Mohli Časť Peňazí Späť / Vrátenie peňazí / Re-poslať Produkt. Opustiť Zlé spätnú Väzbu, Bez Kontaktovať Nás Nebude Poskytovať Žiadne Po-predajný Servis.

Sme Jedným Z Najväčších Módnych Šperkov Spoločnosti V Južnej Číne.Mať Vlastnú Značku. Poskytujú OEM Service Pre Mnohých známa Značka Šperkov Spoločnosti po celom Svete. Všetky Výrobku Seaze Svete Módy.

Rozsiahle Nákup, Rozsiahle Výroba, Silnú Spoluprácu, Rovnaká Kvalita, Najlepšie Ceny.

Predávajúci Spôsoby Dopravy Includ: E-paketové/Čína Príspevok Registrované Air Mail/Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus. Sme Si Vybrať Najlepší Spôsob, Ako Uvažovať O Čase A Bezpečnosti .Všetky S Sledovania Č.

Zásielky Efekt V Priebehu 3 Dní, Loď Trvá 15-60 Dni, Mimo Kontroly. 80% Objednávky Prijaté Do 20 Dní, 10% Do 40 Dní, 10% Do 60 Dní, Mimo Kontroly.

Štandardné Internationl Balík, Vnútorné Bublina Film, Mimo Papierové Krabici. Špeciálne Dur Kartónov Pre Väčšie Množstvo.

Štítky: čakra kameň, prútik selenite, duchovné dary uzdravovania, kameň natur, selenite stick, reiki symbol, yantra, crystal bod, čakra nastaviť kameň, 7 čakra pyramída.


( 1 Hodnotenie )

Počet