Premýšľa Človeka V Lotus Predstavujú Moderné Nástenné Hodiny Sakrálne Lotosový Kvet Pozadí Jogy ilustrácia Tichý Non-tikot Nástenných Hodín,

€13.73


Jóga Nástenné Hodiny

Hľadáte pekne navrhnutý nástenné hodiny? To by mohla byť vaša šanca dostať jeden. Jóga Nástenné Hodiny je kvalita giclee tlač, ktorá má živé farby, ktoré budú udržiavať ich farbu pre nadchádzajúce roky. Tvár je vytlačený na akrylové dosky. Hrany sú pekne skončil. Oceníte pevné kvality a pocit z tejto krásnej hodiny. To môže dokonca byť ideálna dekorácia pre vás alebo miestnosti police, ak chcete. Môžete ho používať doma alebo v kancelárii, alebo všade tam, kde chcete dať.Tento kus je jedinečný prízvuk ako užitočné, dekoratívne chronometra.

Funkcie:

Opatrenia, 30 x 30 cm / 12inch Vyrobené z Akrylového Plastu s Farebnými Tlačené Vyžaduje sa jedna AA batéria (nie je súčasťou) Batérie poľa nie je pokryté.

Tichý Pohyb Hodiny Mechanizmus

High-kvalitné quartz mechanizmus zaručuje presný čas, tiché sweep druhej strane poskytujú dobrý spánok a pracovného prostredia.

Zvyk, Aby Akceptovať

Môžete tiež požiadať o BEZPLATNÉ personalizované nástenné hodiny pridaním akéhokoľvek znenie, symbolov alebo iných prvkov na ciferník.

Zabezpečenie Kvality

Ak vôbec nič pokazí sa vaše hodiny, keď dostanete to, prosím, kontaktujte nás, sľubujeme nahradiť vadný produkt za vás do 60 dní.

Home Decor Reálny Efekt

Tento domova príslušenstvo slúži účelu dekoračné steny vášho domova či kancelárie; Pasuje aj vo všetkých typoch izieb, z hotelovej lobby na typické obývacej izby.

Štítky: swan drevené nástenné hodiny, estetické hodinky, hodiny vtákov, hodiny slnečnice, nástenné hodiny kvetnatý, moderné nástenné hodiny, hodiny islam, autor kovové nástenné hodiny, nástenné hodinky, nálepky reloj porovnanie.


( 1 Hodnotenie )

Počet