Krajiny Strom Prírody Lesnú Cestu Púšti Playmat Doskové Hry Hrať Mat,Vlastný Dizajn Koberec Stolové Hry Pad s Zadarmo Taška

€15.74


Krajiny Strom Prírody Lesnú Cestu Púšti Playmat Doskové Hry Hrať Mat,Vlastný Dizajn Koberec Stolové Hry Pad s Zadarmo Taška

Vážení Zákazníci, tiež som sa predávajú mnoho iných playmats v mojom obchode, môžete navštíviť môj a vybrať dizajn, ktorý sa vám páči.

Dropshippers môže použiť moje fotografie voľne, ak chcete viac obrázkov, môžete mi poslať správu a ja vám zašleme všetky obrázky som.

POPIS:

Veľkosť: 600*350*2 MM (23.62x13.78x0.079 palcov)

Tlač: Digitálna Tlač

Materiál: Vysoko kvalitné mäkké prírodné gumy na spodnej časti, kvalitné textílie na vrchole. 1. To je štandard, playmat pre yugioh mtg pokemon cardfight vanguard wow a iné hry. Je tiež možné použiť ako podložku pod myš, klávesnica, pad a pracovať mat. 2. Chráni vaše cenné investícií vrátane vašej karty obálky prípadne chrániče škrabancov z tvrdé a drsné povrchy. 3. To môže byť vrátená alebo zložené na nosenie v batohy, alebo len jednoducho ručne prenášať.

4. Je možné vyprať. Ale prosím nepoužívajte stroj na umývanie to .

5. Skutočné mat je zvyčajne krajšie ako na fotografiách . To nie zmiznúť .

6. Balík bude chránený veľmi dobre a dostanete to, čo ste si istí exacly kúpiť v mojom popis.

Dostanete jeden playmat a jeden voľný mat taška. Každá podložka bude mať zadarmo mat taška.

Ak si kúpiť veľa playmats, budú vám poskytnuté rovnaké množstvo voľného playmat tašky.

To je veľmi cool darček.

Doprava:

1. Pri odchode mi dodaciu adresu, prosím, uistite sa, že adresa má telefónne číslo, potom užívateľ bude volať, ak nie ste doma

2.Zabezpečíme shippment v 3 dní po získať vašu platbu a playmat bude odoslaný von z Číny, tak musíte počkať trochu času, obvykle 2-3 týždne, ale niekedy, môžete ho získať v o 1 týždeň.

3. Ak u couln nemôže dostať položku do 30 dní, kontaktujte ma e-mailom alebo skype, pomôžem vám. OBRÁZKY NIŽŠIE SÚ PLAYMATS SME VYTLAČENÉ PRED:

Štítky: playmat yu gi oh, les subaru, hra playmat vlastné, dosková hra playmat, eldritch horor, magic playmat, karta playmat, dieťa playmat, playmat rada, mat mtg d.


( 0 Hodnotenie )

Počet