GHXAMP 88mm*48 mm Pasívny žiarič Reproduktorov Bass vibrácie Membrány Subwoofer, Prenosné Príslušenstvo DIY Obdĺžnik 2 ks

€5.75


Nízka frekvencia radiátor vibračná doska DIY reproduktorov pomocný reproduktorov bass pasívne pasívny reproduktor

Veľkosť: 88*48 mm

Hmotnosť:33 g/pc

Popis: Nádherné prevedenie, veľmi špeciálna gumená hrana, primerané železa, plechu hmotnosť, DIY Bluetooth reproduktor zvyšuje basy, hlasitosť je veľmi dobrá voľba. Pole musí byť uzatvorená políčko, ak má byť účinná, vhodná pre 2-4 palcové reproduktory. Stručný Popis: basy radiátor je tiež nazýva pasívny reproduktor.

To sa používa na nahradenie obrátený trubice. Subwoofer vyrobené s radiátor má nasledujúce výhody v porovnaní s tradičnými obrátený subwoofer. Nízka frekvencia ponoriť do hĺbky a spätnom smere sú rovnocenné. Avšak, zmysel pre rýchlosť je zrejme rýchlejšie ako zadnej strane typ, ktorý má tú výhodu, že určité zatvorené okno, a zároveň úplne eliminuje nevýhodou je obrátený štruktúra, ktorá je vietor, hluk spôsobený obrátenej tryska. Preto som sa ponoriť hlboko, ale priateľov, ktorí majú vyššie nároky na basy rýchlosti pomocou žiarenia povodí, aby subwoofer tovaru Bluetooth reproduktorov je dobrá voľba.

Balenie

2 ks

Štítky: vibračný reproduktor piezo, pga2311, podlahový reproduktor, stojan, bass snímače, amazon bluetooth prenosné reproduktory, bluetooth reproduktor, reproduktor, hifi reproduktor, klasické speaker box, pasívne zachytávanie reproduktor.


( 2 Hodnotenie )

Počet