Anytek B70 nočné videnie 1080P Full HD, WIFI, Bezpečnostné Zvonkohry Zvonček Dve Spôsob, ako Hovoriť PIR detektor Pohybu Zvonček Fotoaparát

€30.08


Zväzok Informácie

7 voliteľné zväzky pre výber

Obrázok zobraziť:

1) Nízka spotreba energie

2) 2,4 GHz WIFI kontakt 3) PIR Detekčný prístroj má PIR funkciu. A to vás upozorní, keď zistí blíži, pripomenúť tým, správu, alebo zavolajte. To bude chrániť vašu rodinu efektívnejšie

4) Hovoriť s návštevou hostí kedykoľvek a kdekoľvek

5) Kompatibilný s 133MHZ Ding Dong bell. to bude pripomínať váš, ak tam je návštevník, keď ste doma.

7) Detail Instructure

Package

Platby:

1 - Platby musia byť vykonané do 7 dní od zadania objednávky, inak bude objednávka neplatná alebo zrušené systému. 2-Zvyčajne Rakuskevina.sk trvá 24 hodín skontrolovať a potvrdiť platby. 3-Ak platba nie je k dispozícii alebo je neplatná, vaša objednávka bude uzavretý systém.

Vlastné, Dane a Clá:

1 - Všetky krajiny majú rôzne pravidlá, prosím, uistite sa, že výrobok nemajú žiadne obmedzenia vo vašej krajine pred zakúpiť. Kupujúci sú zodpovední, ak sa produkt vráti alebo podržte kupujúci vlastné obmedzenia dôvodov. 2 - Ak výrobok potrebovať žiadne špeciálne dokument vo vašej krajine alebo je potrebné opísať určité hodnoty, prosím vyžadovať na to vopred. Dokumentov, ako sú faktúry, atď., nebudú posielať balík, pokiaľ to bolo nutné zo strany kupujúceho. 3 - Produkt, cena nezahŕňa dovozné dane alebo dodatočné poplatky. Kupujúci je zodpovedný za jasné zákazku a zaplatiť poplatok, ak je účtované kupujúceho krajiny. Ale môžeme pomôcť kupujúci poskytovanie produktov faktúry alebo iného dokumentu a informácií, kupujúci je potrebné vymazať vlastné, tak prosím neváhajte a kontaktujte nás.

Doprava:

1 - Všetky výrobky, ktoré budú testované, balenia a loď sa v 2-4 pracovných dní, po zaplatení je potvrdené. 2 - Všetky sledovacie čísla trvať niekoľko dní, aby sa objaví on-line po manipulácia čas. Neskôr ich je možné sledovať : www.17track.net 3 - Medzinárodná doprava zvyčajne trvá 25-60 dní. Mnohé fakty, ako napríklad zlé počasie, vlastné alebo predaja teplej sezóny, atď, môžete spôsobiť oneskorenie. Ak váš balík trvá príliš dlho má byť dodané. Kontaktujte nás a my vám pomôže zistiť, čo sa stalo s vaším balíka. 4 - uistite sa, že ste vyplnili všetky informácie správne: Kontaktná osoba (meno a priezvisko, pre Rusov), adresa, psč a telefón. Pripravíme balíček s informáciami uvedenými v objednávke. Kupujúci sú zodpovední za nedoručené balíky, ak niektorá z informácií poskytnutých bolo zle. 5 - Balíky nemožno poslať na inú adresu, než adresu uvedenú v objednávke. Nemôžeme zmeniť adresu.

MÔŽEME POMÔCŤ NAŠIM ZÁKAZNÍKOM

Ak kupujúci otvorenej alebo nechajte negatívnej spätnej väzby, bez kontaktujte nás vopred, sme nebude poskytovať služby po predaji, a kupujúci bude dať v čiernom zozname. Pre podvodníkov poskytneme všetky dôkazy a informovať o nich Rakuskevina.sk, čo bude mať za následok kupujúceho, pozastavený alebo zrušený účet.

Zrušenie a vrátenie peňazí

1 - Objednávky môžu byť zrušené pred balík je rukoväť lodnej dopravy. 2 - Akonáhle produkt je už odoslaná, je objednávka nemôže byť zrušená už. 3 - Pre zrušených objednávok a náhrady Rakuskevina.sk zvyčajne trvá 1-2 týždne, aby na vrátenie peňazí kupujúcemu. Čas bude závisieť na tom, aký druh platby ste sa rozhodli platiť. Môžete skontrolovať vrátenie čas v nasledujúci odkaz. http://activities.Rakuskevina.sk/adcms/help-Rakuskevina.sk-com/receive_refund.php

Služby zákazníkom

Pracovný čas: pondelok-piatok 9:00-18:30, sobota 9:00-12:00 (Peking čase). Okrem sviatkov! Sme vždy rád pomôže: Testujeme všetky produkty pozorne, ako sa máme poslať. Ale Ak stále máte akýkoľvek problém, naše pochybnosti, neváhajte a kontaktujte nás!! Budeme sa snažiť vyriešiť váš problém.

Popíšte váš značky príbeh, vrátane vytvorenia a rozvoja technickej, míľniky, atď.

Štítky: dvere loptu fotoaparát, b10 zvonček, tunya video zvonček, anytek dvr, hikvision medzinárodnej zvonček, vedi bezdrôtový zvonček, drôt dvere kamera, fotoaparát peephole wifi, amcrest eufy zvonček, dvere viewer.


( 2 Hodnotenie )

Počet