Pre PS5 Disk s Hrou Box Úložný Stojan Pre XBOX Disk Double-layer Úložný Box Držiteľ Prepínač Skladovanie Disk Rack

€15.74


Pre PS5 disk s hrou box úložný stojan Pre XBOX disk double-layer úložný box držiteľ Prepínač skladovanie disk rack

Odrážky:

1、Hra CD Box Úložný Stojan: Táto hra karty box úložný stojan môže pojať až 24 disky a je kompatibilný pre PS5/pre PS4, na NS, pre X-box Série X ako zvislý stojan a úložné zariadenie, ktoré robí video hry upratané a riadne. V malom priestore. Podpora rukoväť skladovanie a prijať štyri naraz.

2、vysokokvalitného Materiálu: disk s hrou box úložný stojan je vyrobený z ABS materiálu, ktorý je pevný a stabilný, veľmi odolné a skladovanie zvislých nosných nie je ľahké spadnúť alebo twist. Je to dobrý spoločník pre ukladanie hry kazety.

3、Jednoduché Pripojenie: DIY zhromaždenia návrh je prijatý, čo výrazne znižuje objemu výrobku, zvyšuje zákazník produkt skúsenosti, rýchla montáž, krásny vzhľad a veľmi praktické pre ukladanie hry.

4、Sklzu-odolná a Praktická: spodnej časti vertikálneho úložný stojan je vyrobený z non-sklzu, aby sa zabránilo ich posuvné, čo je veľmi praktické, najmä na vášho skla stôl alebo hladké podlahy.

5、Móda a Robustný: odporúčame, aby ste nie sú ľahko odstrániť hra skladovanie držiak po inštalácii to, že nie je ľahké odstrániť.

Špecifikácie:

Názov: Hra CD Box Úložný Stojan

Farba: Čierna

Materiál: ABSP

Použiteľné modely: vhodné pre PS5/pre PS4, pre N-S, pre X-box Série X.

Balenie Zoznam:

Úložný Stojan*1(Poznámka: nezahŕňa Konzoly, Radič, alebo Iné Príslušenstvo)

Štítky: závod stáť, hry a dym ps4, leshp prenosný držiak, skryté umývadlo, svietidlo stojan, štátny stojan stojan, muži úložný stojan, titán jazyk, jeden xbox, kvetina stand.


( 0 Hodnotenie )

Počet