7x6 Palec Štvorcový LED Krúžkov Angel Eye Halo Diamond Svetlometu Jasný Objektív H4 Halogénové HID Žiarovka HI/LO svetlo Pre H6054 H6052 H6014

€17.49


Špecifikácia: Napätie: 12V Farba LED: Žltá Šošovka Farba: Číre Sklo Stretávajú Package: Zahŕňať postavený v meste svetlo.Plug and play inštalácia. (O tomto druhu výrobku máme Biela,Modrá,Zelená,oranžová,Červená,keď si objednáte, prosím, neváhajte nás kontaktovať.) Obutie: Univerzálne vhodné pre všetky H6014/H6052/H6054 aplikácie. Funkcie: 1. Amber LED Krúžok Projektor 7" Reflektor s H4-2 Nízke svetlo Xenon/High Beam Halogénové HID prestavbu. 2. sklo objektívu zapečatené svetlomety svetlomety vhodné pre H6014/H6052/H6054. Namiesto klasickej zapečatené svetlomety svetlomety, tieto Reflektory použiť H4 žiarovky, ktoré sú ľahko vymeniteľné, keď žiarovky zlyhať. Takže nie je potrebné nahradiť celý svetlometu montáž zakaždým žiarovky zlyhať. Výhody: Výhody používania našich HID auta prostredníctvom zásob halogénové osvetlenie: 1. To je aspoň 3 krát jasné ako sklade halogénové svetlá. Ďalej môžete vidieť na noc znamená, že čím viac času budete musieť reagovať na neočakávané situácie, čím sa výrazne zvyšuje bezpečnosť. 2. To je skratka pre Vysoká Intenzita Vypúšťanie svetlá, použite úplne iný a oveľa výkonnejšie technológie ako halogénové svetlá, v ktorých sa nevyžaduje kovové vlákna v nádobka na výrobu svetelných zdrojov. Ako výsledok, to je nemožné pre HID žiarovky k vyhoreniu spôsob, halogénové žiarovky robiť, a tak by trvať oveľa dlhšie. 3. Nízka spotreba energie. Tento HID auta len spotrebúva 35W o moc, ktorý je oveľa nižšia v porovnaní so 100W halogénové žiarovky na trhoch a 55W zásob halogénové žiarovky. 4. Vykonané práce vo všetkých podmienkach: Tento HID je vodotesný a je vyrobená tak, aby fungoval správne a všetkých poveternostných podmienok. 5. Okrem bezpečnú jazdu, nižšiu spotrebu energie a dlhšiu žiarovka život, naše HID ponúka skvelé farby výbery na zápas štýlov. Žiadne ďalšie zásob nudné žltkastá farba pre váš svetlomety. Kompatibilita: okrem našich compatibility zoznam nájdete na Žiarovky náhradné sprievodca tu na overenie vašej žiadosti. Tiež prosím neváhajte nás kontaktovať na namontovanie otázky. Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte otázky, pred odchodom nám spätnú väzbu. Náš príjemný personál by byť radi, že vám profesionálne služby.

Štítky: 7x6 držiak svetlometu, h6054, halo ušľachtilý 6, smd halo, lampa krúžok, h6 led, lampa led krúžkom, h6 viedol motocykel, jeep yj, led halo.


( 0 Hodnotenie )

Počet